Recenzje
https://doszwecji.pl/szwecja-i-zrownowazony-rozwoj/. Ekologia w Szwecji ? technologia i zrównoważony rozwój
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki (891) medyczne.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska (391) czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Krawiectwo


Pracownia Krawiecka

Pracownia Krawiecka
Pracownia Krawiecka Józefa Błońskiego oferuje szycie na miarę oraz usługi krawieckie. Frak, żakiet męski, surdut ... Krawiec Józef Błoński zaprasza. Pracownia posiada materiały najlepszych producentów francuskich, włoskich i angielskich (takich jak Dormeuil, Scabal i Zegna). Józef Błoński realizuje również zlecenia z ulubionych tkanin powierzonych mu przez klientów.
http://www.blonski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pogotowie Krawieckie Poznań

Pogotowie Krawieckie Poznań
Pogotowie krawieckie w Poznaniu zajmujemy się przeróbką wszelkiego rodzaju odzieży, począwszy od przyszywania guzików i wymianie zamków błyskawicznych, poprzez przeróbkę odzieży gotowej (skracanie, wydłużanie, poszerzanie, zwężanie i inne) po naprawę odzieży (np. odzieży roboczej), a skończywszy na realizacji indywidualnych projektów (szycie na miarę). Naszą ofertę uzupełniają HAFTY na odzieży, ręcznikach i innych materiałach. Wykorzystujemy gotowe projekty, a także specjalne wzory i nietypowe zlecenia Naszych Klientów. Hafty to idealny pomysł na prezent. Hafty na odzieży roboczej podkreślają prestiż firmy.
http://krawieckie.poznan.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Usługi Krawieckie Bożena Zielińska

Usługi Krawieckie Bożena Zielińska
Usługi Krawieckie, Bożena Zielińska. Strona internetowa firmy świadczącej usługi krawieckie. Posiadamy ponad 50-letnie doświadczenie, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższą jakość naszych usług za stosunkowo niską cenę. Oferujemy usługi takie jak: -szycie spódnic, spodni -wszelkiego rodzaju poprawki (skracanie, przedłużanie, cerowanie, wymiana suwaków itp.) -nietypowe zlecenia Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
http://www.uslugikrawieckie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

haft komputerowy Rybnik

haft komputerowy Rybnik
Pracownia krawiecka PinkFlower z Rybnika specjalizuje się w wykonywanie wysokiej jakości haftów komputerowych na wszelkiego rodzaju materiałach oraz odzieży roboczej. Haft komputerowy wykonywany w pracowni PinkFlower jest jednym z najtrwalszych i najestetyczniejszych elementów ozdoby ubrań, dlatego też zapraszamy serdecznie wszystkich do niezwłocznego zapoznania się z nasza szeroką ofertą.
http://pinkflower.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt