Recenzje
Busy Polska Dania. Busy Polska Dania (368)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (798)
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (497)

Wyszukaj stronę        

Ochrona osób i mienia


MERPOL ochrona osób i mienia, Monitoring Wielkopolski!

MERPOL ochrona osób i mienia, Monitoring Wielkopolski!
W ofercie ochrona osób i mienia realizowana w porozumieniu Monitoring Wielkopolski - monitoring firm i mieszkań Poznań i Wielkopolska! Zapraszamy Nasza ochrona mienia i osób to usługi świadczone na rynku od 1990 roku!, posiadamy liczne referencje oraz certyfikat Wielkopolska Jakość. Jesteśmy współzałożycielem porozumienia Monitoring Wielkopolski! Zapewniamy nadzór organizacyjny sprawowany przez pracownika z licencją ochrony II stopnia, który jest odpowiedzialny za przygotowanie planu ochrony oraz zapewnia odpowiednie systemy ochrony i zabezpieczenia wspomagające usługę.
http://www.merpol.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Agencja ochrony osób i mienia warszawa

Agencja ochrony osób i mienia warszawa
Kompleksowa ochrona mienia. Oferujemy wykonywanie usług w oparciu o doświadczone kadry. Prowadzimy staranny dobór i system szkoleń wewnętrznych przygotowujących do wykonywania zadań. Agenci ochrony wyposażeni są w kompletne umundurowanie firmowe, stosownie do rodzaju obiektu i wymagań klienta. Wysoką jakość usług gwarantuje nadzór inspektorski i systemy elektronicznej kontroli.
http://www.agencja-ochrony.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

ochrona informacji niejawnych

ochrona informacji niejawnych
Firma BISM Wiesław Bieliński zatrudnia profesjonalistów - specjalistów w dziedzinie ochrony informacji niejawnych, bezpieczeństwa przemysłowego, bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz systemów zarządzania jakością, którzy legitymują się: wieloletnim doświadczeniem w ww. obszarach, zdobytym również w ramach pracy w Służbach Ochrony Państwa oraz odpowiednimi poświadczeniami, zaświadczeniami i certyfikatami (Służby Ochrony Państwa, Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Europejskiej Organizacji Jakości - EOQ itp.);
http://www.bimsww.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ochrona imprez

Ochrona imprez
Na co dzień nie zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa instytucja ochrony jak i wszystkie tego typu firmy ochroniarskie. Firmy takie zajmują się nie tylko ochroną mienia, ale także ochroną osób i miejsc. Ochroną mienia nie tylko przed złodziejami.
http://www.ochrona-mienia.eu
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt