Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (715)
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (321)
Jaki był cel spędu bydła?. Jaką rolę odegrały otwarte wybiegi w rozwoju przemysłu bydlęcego?

Wyszukaj stronę        

Materiały dydaktyczne


Nauczyciel Kowalski - O szkole

Nauczyciel Kowalski - O szkole
Witryna opisująca rzeczywistość polskiego systemu oświaty z punktu widzenia doświadczonego nauczyciela. Szczere wypowiedzi charakteryzujące pracę nauczyciela. Opisy wybryków uczniów oraz problemów z którymi się zmagają. Nauczyciel Kowalski wyjawi Wam wszystkie sekrety. Blog nauczyciela to strona pozwalająca uzyskać prawdziwe informacje. Wiele rzeczy w polskiej szkole się ukrywa lub próbuje przemilczeć. Ten nauczyciel nie milczy.
http://nauczyciel-kowalski.blog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

E-booki Audiobooki Bezpłatne E-książki

E-booki Audiobooki Bezpłatne E-książki
Bogata oferta, nowości, popularne e-booki, bestsellery. Mając dostęp do Internetu mamy jednocześnie ciągły dostęp do szerokiej oferty i możliwość natychmiastowego dostępu do wybranego e-booka. Nieskomplikowany przebieg powstawania e-booka sprawia, że powstają one szybko oraz proces powstawania nie wymaga nakładu dużych środków.
http://www.nebook.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Testy Gimnazjalne

Testy Gimnazjalne
Każdy ambitny gimnazjalista, aby na poziomie zapewniającym dostanie się do wymarzonej szkoły średniej napisać test gimnazjalny powinien już teraz zapoznać się ze zmianami nadchodzącymi w roku szkolnym 2011/2012. Wychodząc na przeciw każdemu uczniowi gimnazjum portal nasz oferuje bardzo dobre środki dydaktyczne: program ABC Testy Gimnazjalne dotyczący części matematyczno-przyrodniczej oraz memokarty dotyczące bloku zarówno humanistycznego jak i matematyczno-przyrodniczego. Pudełko memokart składa się z 1000 kartoników na których z jednej strony znajduje się pytanie a z drugiej odpowiedź. Program ABC Testy Gimnazjlne to produkt zawierający około 700 pytań z testów gimnazjalnych z lat poprzednich.
http://www.testygimnazjalne.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Lektury do słuchania

Lektury do słuchania
Nasz serwis zapewnia streszczenia lektur do matury z polskiego. Ponadto oferujemy lektury do słuchania w formacie mp3. Umożliwia to przyjemniejsze zapoznanie się z wymaganymi treściami. Oprócz tego oferowane przez nas pomoce dydaktyczne zapewniają naprawdę dobre przygotowanie do matury z polskiego, matematyki, historii i geografii. Dzięki oferowanym przez nas pomocom dydaktycznym powtórka do matury staje się łatwiejsza i bardziej przyjemna.
http://www.lykwiedzy.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt