Recenzje
Pisanie pracy doktorskiej. Pisanie pracy doktorskiej (484)
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie (963) czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach (584) . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.

Wyszukaj stronę        

Materiały dydaktyczne


Gatunki biedronek

Gatunki biedronek
Biedronka według obliczeń entomologów może żyć w ponad 5000 gatunków. Samice moskitów karmią się krwią innych stworzeń, natomiast samce kwiatowym nektarem. Owady prawdopodobnie żyły i latały 150 milionów lat przed pojawieniem się ptaków. Chruściki należą do wodnych owadów o kompletnym przeistoczeniu i 11 grudnia obchodzone jest ich święto, tzw. Dzień Chruścika. Mszyca jest popularnym owadem występującym w Polsce, który kwalifikowany jest do szkodników roślin.
http://gatunkibiedronek.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Stonka

Stonka
?Sposoby na mszyce, nie zawsze przynoszą pożądany efekt, głównie dlatego, że mogą bardzo szkodzić roślinom, które chce się chronić. Według etymologów biedronka pojawia się w postaci przeszło 5000 różnorodnych odmian. Owady stanowią najliczniejszą grupę zwierząt. Błonkówki przypuszczalnie po raz pierwszy pojawiły się w okresie permu, czyli ponad 225 mln lat temu. Każda pszczoła może użądlić tylko jeden raz, potem umiera. Skarabeusza będącego rodzajem pochodzącego z rodziny żukowatych chrząszcza, w Starożytnym Egipcie czczono i traktowano jak amulet.
http://stonka.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Savoir vivre dla każdego

Savoir vivre dla każdego
Popełniłeś kiedyś błąd w wyrafinowanym towarzystwie? Może obraziłeś kogoś niechcący? Pewnie nie znałeś zasad savoir vivre. A wystarczy zobaczyć savoir vivre w pigułce. Parę łatwych pouczeń, za sprawą których zawsze będziesz wiedział co robić. Poświęć tylko moment. Opłaca się inwestować w swoją osobę!
http://savoir-vivre-w-pigulce.manifo.com/
Zgłoś nie działający link/spam

EDUKACJA EKOLOGICZNA

EDUKACJA EKOLOGICZNA
"JANGAR - najlepsze szkolne pomoce dydaktyczne naukowe i edukacyjne. Edukacja przyrodnicza, środowiskowa to też nasza specjalność, w tym monitoring przyrodniczy, badanie gleby, wody, czyli edukacja ekologiczna. Dostarczamy ciekawe pomoce dydaktyczne dla dzieci, szkół i przedszkoli: do doświadczeń, preparaty mikroskopowe i inne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego. "
http://www.jangar.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt