Recenzje
https://aktinet.pl/jaka-role-w-wojnie-rewolucyjnej-odegrali-afroamerykanie-i-rdzenni-amerykanie/. Jaką rolę w wojnie rewolucyjnej odegrali Afroamerykanie i rdzenni Amerykanie?
https://herbcio.pl/kardamon-5-korzysci-zdrowotnych/. Kardamon: 5 korzyści zdrowotnych
https://herbcio.pl/dziurawiec-korzysci-i-zagrozenia/. Dziurawiec

Wyszukaj stronę        

Szkoły językowe


Veronacj Szkoła Językowa

Veronacj Szkoła Językowa
W obecnych czasach ciężko sobie wyobrazić robienie kariery bez, chociażby podstawowej, znajomości języka angielskiego. Jeżeli kładziesz nacisk na rozwój osobisty, czy też po prostu potrzebujesz języka obcego, by poszerzyć horyzonty, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Verona Centrum językowe to szkoła językowa specjalizująca się w języku angielskim. Nasze zajęcia odbywają się w małych grupach lub indywidualnie, nasi lektorzy kładą szczególny nacisk na komunikatywność. Zapraszamy do naszej szkoły!
http://www.veronacj.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


Szkoła angielskiego English Institute Poznań

Szkoła angielskiego English Institute Poznań
W szkole języków obcych w Poznaniu prowadzone są kursy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, przy czym nawet kurs angielskiego dla osób zupełnie początkujących prowadzony jest w sposób, który sprawia, że kursant już na swojej pierwszej lekcji będzie mówił swoje pierwsze pełne (i poprawne) zdania po angielsku.
http://poznan.ei.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Rosyjski Warszawa

Rosyjski Warszawa
Do jednych z najpopularniejszych języków obcych przynależeć będzie rosyjski. Warszawa stała się miejscem szkoły Privet, która między innymi w nauczaniu tegoż języka jest specjalistą. Ponadto istnieje możliwość czerpania uciechy z warsztatów plenerowych, albo zlecenia firmie najróżniejszego tłumaczenia. W końcu nasze tłumaczenia przysięgłe, ustne, czy też pisemne, stoją zawsze na najwyższym możliwym poziomie.
http://privet.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Diverslingva - Angielski, Niemiecki, Portugalski

Diverslingva - Angielski, Niemiecki, Portugalski
Kursy niemieckiego, kurs niemieckiego metodą Direkt, kursy niemieckiego dla dorosłych, niemieckie w centrum Wrocławiu, nauka niemieckiego, korepetycje z niemieckiego, tanie kursy niemieckiego we Wrocławiu, przygotowanie do certyfikatu z niemieckiego, niemiecki diverslingva, kursy angielskiego, kurs angielskiego IELTS we Wrocławiu, business English, BEC, angielski bizesowy, kurs legal English, egzamin ILEC, TOLES, kursy angielskiego CAE, kursy portugalskiego, nauka portugalskiego we Wrocławiu
http://www.diverslingva.eu
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt