Recenzje
Kiedy była połowa XX wieku?. Jak długi jest wiek XVIII?
https://aktinet.pl/co-to-jest-crassula-coccinea/. Co to jest Crassula Coccinea?
https://herbcio.pl/traganek-astragalus-wlasciwosci-i-zastosowanie/. Traganek

Wyszukaj stronę        

Szkoły językowe


Centrum Języka Rosyjskiego i Biznesu BAJKAŁ

Centrum Języka Rosyjskiego i Biznesu BAJKAŁ
Centrum Języka Rosyjskiego i Biznesu BAJKAŁ to szkoła innowacyjna, przełamująca bariery językowe. Oferujemy kursy grupowe, indywidualne, certyfikacyjne, kursy dla firm. Uczymy metodą komunikacyjną. Proponujemy kursy języka rosyjskiego i ukraińskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Zgromadzone przez nas doświadczenie pozwala nam dzisiaj dzielić się wiedzą w sposób prosty w odbiorze, dostosowany do preferencji językowych i zapotrzebowań uczących się, zarówno dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. W ramach naszego nowego programu PODBIJ Z NAMI WSCHÓD stworzyliśmy bogatą ofertę usług skierowanych do firm planujących nawiązać biznesowe kontakty ze Wschodem.
http://www.bajkal.edu.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Polish in Poland

Polish in Poland
Polish in Poland to szkoła języka polskiego dla obcokrajowców. Naszą ofertę kierujemy do studiujących / pracujących / emigrantów, którzy chcą się nauczyć języka polskiego od podstaw albo podwyższyć swój poziom znajomości języka. Oferujemy również 2-tygodniowe kurs grupowy języka polskiego zakwaterowaniem i ciekawym programem turystycznym. Polish in Poland is Polish language school. Our program is dedicated to people studying , working or visiting Poland who want to learn Polish from the beginning or improve their level of language. We also offer 2-week Polish course in group with accommodation and plentiful excursion program.
http://www.polishinpoland.org/
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła językowa Wrocław

Szkoła językowa Wrocław
Firma LEKTOR to szeroka gama kursów języków dla osób w każdym wieku. Prowadzimy lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego oraz polskiego (dla obcokrajowców). Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na stałe dostosowywanie się do najnowszych metod nauki, podnosząc tym samym efektywność nauki oraz zadowolenie stale rosnącej liczby uczniów. Prowadzimy zajęcia przed południem, po południu, wieczorem oraz podczas weekendów, dostosowując się do oczekiwań kursantów. W okresie lata prowadzimy kursy wakacyjne z 30% zniżką. Dzieciom i młodzieży proponujemy kolonie i obozy językowe, w kraju i zagranicą, łączące przyjemne z pożytecznym – wypoczynek z nauką języka.
http://www.lektor.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła językowa w Szczecinie

Szkoła językowa w Szczecinie
Ivy School - szkoła językowa w Szczecinie, uczymy języka angielskiego w nowoczesny sposób w kameralnej, przyjaznej słuchaczowi atmosferze, zapewniającej indywidualne podejście oraz wysoki poziom nauczania. Zajęcia odbywają się wyłącznie w małych grupach. Wykorzystanie elearningu pozwala również na indywidualną opiekę lektora nad każdym Słuchaczem.Szkoła posiada również nowoczesny sprzęt w postaci tablic interaktywnych.
http://ivyschool.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt