Recenzje
Jak rozmnażać Dracaena Angolensis?. Jakiej temperatury potrzebuje Dracaena Angolensis?
gotowe prace licencjackie. gotowe prace licencjackie (8)
Ile wynosi 1/4 pizzy składającej się z 8 kawałków?. Jak duży jest zwykły kawałek pizzy?

Wyszukaj stronę        

Szkoły


szkoła policealna Słupsk

szkoła policealna Słupsk
Jest to szkoła policealna z Słupska, ma głownie profile medytczne takie jak dietety, ratownik medycznych, astystentka stomatologiczna itd Towarzystwo Edukacji dla Dorosłych i Młodzieży, w skrócie TEDIM to dwie szkoły znajdujące się w centrum Słupska przy dworcu PKP. Szkoła Policealna nr.10 oferuje kształcenie między innymi na kierunkach : technik BHP, technik architektury krajobrazu oraz opiekunka dziecięca. Tedim kształci również w Policealnej Szkole Medycznej na kierunkach : ratownik medyczny, dietetyk, asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny oraz terapeuta zajęciowy.
http://www.tedim.slupsk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Statystyka zadania

Statystyka zadania
Statystyka zadania projekty i analizy to problematyka jaką zajmują się autorzy strony www.statystyka.org . Jeśli musisz wykonać badania statystyczne lub opracowanie ankiety pomożemy Ci w tym problemie. Dla statystyka zadania takie jak: analiza szeregów, ich struktury , współzależności zjawisk oraz ich dynamiki to codziennie przeprowadzane żmudnie działania na programach lub ukazane krok po kroku w Excelu. W ramach naszej oferty możesz także zlecić dla statystyka zadania obliczeniowe i badania w programie StatisticaPL, Statgraf oraz wielu innych.
http://www.statystyka.org
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła rodzenia Poznań

Szkoła rodzenia Poznań
Zapraszamy zarówno pary, jak i same Panie/Panów, do naszej Szkoły Rodzenia „Z Powołania”, gdzie w kameralnej grupie i przyjaznej atmosferze będą Państwo mogli rozwiać swoje wątpliwości i obawy związane z ciążą, porodem, połogiem, laktacją i opieką nad noworodkiem. Proponujemy niewielkie grupy kursantów – maksymalnie 5 osób. Oferujemy również kursy indywidualne. Kładziemy duży nacisk na praktyczną część kursu. Optymalnie będzie rozpocząć kurs około 27 tygodnia ciąży.
http://www.zpowolania.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Cogito Płock

Cogito Płock
Niepubliczna szkoła podstawowa „COGITO”. Placówka która na celu ma rozwój Twojego dziecka wykorzystując do tego doświadczenie, balans oraz otwarty umysł naszych nauczycieli. By uzyskać lepszy efekt w kształceniu staramy się rozwijać wyobraźnie i zmysły naszych wychowanków dzięki czemu nauka jest bardziej interesująca, a efekty tych działań trwalsze.
http://szkola-cogito.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt