Recenzje
https://herbcio.pl/ziola-na-bol-miesiaczkowy-9-propozycji/. Zioła na ból miesiączkowy
https://herbcio.pl/10-ziol-ktore-moga-pomoc-obnizyc-cisnienie-krwi/. 0 ziół, które mogą pomóc obniżyć ciśnienie krwi
https://herbcio.pl/jak-uprawiac-lawende-zobacz-najwazniejsze-wskazowki/. Jak uprawiać lawendę?

Wyszukaj stronę        

Szkoły


Fundacja edukacja demokratyczna, szkoła demokratyczna, edukacja domowa

Fundacja edukacja demokratyczna, szkoła demokratyczna, edukacja domowa
Fundacja wspiera tworzenie szkół demokratycznych w całej Polsce. W szkole demokratycznej nie ma przymusu uczenia się, to dzieci same decydują o swojej edukacji. Wszyscy są traktowani jak dorośli ludzie i każdy ma swój głos w ustalaniu zasad panujących w szkole. Zajęcia w szkole odbywają się indywidualnie lub w kilku osobowych grupach, gdzie poziom wiedzy jest zbliżony. Wszyscy mają wolność wyboru, decydowania.
http://edukacjademokratyczna.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Liceum Ogólnokształcące Kraków

Liceum Ogólnokształcące Kraków
To liceum ogólnokształcące, jakie stworzono z myślą o osobach dorosłych. Jest to prywatne liceum, w jakim nauczanie odbywa się w niewielkich grupach, co wywołuje najlepsze warunki do łatwiejszej nauki. Stanowi liceum w Krakowie cieszące się szacunkiem od początku istnienia.
http://www.iiiplo.krakow.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Liceum dla dorosłych Kraków

Liceum dla dorosłych Kraków
Pewni spośród nas w młodości nie mieli szansy kształcić się. Mieli nakaz iść do szkoły specjalistycznej, by zdobyć zawód i rozpocząć pracę. Jednak obecnie to nie jest trudność. Możesz udoskonalić własne wykształcenie i zacząć edukację w liceum dla dorosłych. To miejsce jest przystosowane do wymagań swych słuchaczy. Daje możliwość słuchaczom zminimalizować każde braki dzięki temu, że dodaje ilość godzin przedmiotów wymaganych. Podobne liceum więc zagwarantuje Ci możliwość nadgonienia barków z młodości. Takie prywatne liceum zagwarantuje swoim uczniom zaświadczenie o uzyskanym poziomie wykształcenia. Z innym wykształceniem ma się możliwość na inne stanowisko pracy.
http://www.lod.krakow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

WSEZ Studia magisterskie on-line

WSEZ Studia magisterskie on-line
Wieloletnie doświadczenie, bardzo dobrze wykwalifikowana kadra wykładowców, nowatorski system i forma kształcenia i możliwość rozwoju kompetencji i zainteresowań w placówkach współpracujących z uczelnią to podstawowe atuty Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi. Prowadzimy zarówno studia I-ego i II-ego stopnia, jak i studia podyplomowe w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym. W szczególności dumni jesteśmy z przynoszących wspaniałe efekty Studiów Wspomaganych Kształceniem Na Odległość (SWKNO), które w znacznej mierze opierają się na kształceniu na platformie e-learningowej, która pozwala na elektroniczne używanie materiałów dydaktycznych, kontaktowanie się z wykładowcą oraz zaliczanie przedmiotów.
http://wsez.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt