Recenzje
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (825)
https://aktinet.pl/co-to-jest-teren-zalewowy-strumienia/. Co to jest teren zalewowy strumienia?
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie solarów

Wyszukaj stronę        

Tworzywa sztuczne


Producent choinek sztucznych

Producent choinek sztucznych
Zajmujemy się produkcją choinek sztucznych, wieńcy oraz ozdób świątecznych. W swoim asortymencie dysponujemy różnymi modelami choinek foliowych i żyłkowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rokrocznie powiększamy swoją ofertę o nowe produkty,czerpiąc inspiracje z trendów na rynku oraz własnych pomysłów. Zapraszamy!
http://www.i-choinki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wyroby z pleksi

Wyroby z pleksi
Firma BŁYSK funcjonuje na rynku od 1991 roku. W ofercie znajdą Państwo m.in. stojaki reklamowe i ekspozycyjne, antyramy oraz ekspozytory z, wykonane z plexi, prezentery reklamowe, wizytowniki, bilownice oraz różnorakiego modelu stojaczki oraz pojemniki. Wykorzystujemy wycinanie laserowe, sitodruk z własnym nadrukiem, termoformowanie próżniowe. Używamy tworzyw takich, jak: plexiglas (PMMA), poliester (PET i PET G), PCV, poliwęglan (PC) polistyren (HIPS). Na prośbę kontrahenta możemy wykorzystać inne tworzywa sztuczne.. Otrzymaliśmy atest PZH na wyroby klejone z plexiglasu, które mają bezpośredni kontakt z jedzeniem. Zapraszamy na naszą witrynę, gdzie odnajdą Państwo szczegółowe informacje.
http://www.blyskfirma.pl
Zgłoś nie działający link/spam


www.ekopartner-silesia.pl

www.ekopartner-silesia.pl
Firma Ekopartner Silesia już od kilkunastu lat zajmuje się recyklingiem plastiku. Recykling tworzyw sztucznych to dla nas nie wyłącznie praca, niemniej jednak także misja. Pozyskujemy odpady z tworzyw sztucznych i staramy się wydobyć z nich wszystko, co da się ponownie wykorzystać. Jako skup plastiku przyjmujemy nakrętki z butelek, plastiki samochodowe, skrzynki plastikowe, ale także inne odpady z tworzyw sztucznych. Zajrzyj na stronę: http://ekopartner-silesia.pl/. Zapraszamy do współpracy! Nasza firma posiada wieloletnie wiedzę praktyczną. Pomożemy Wam wyselekcjonować rozwiązanie najlepiej pasujące do Twoich potrzeb.
http://ekopartner-silesia.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt