Recenzje
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Muzyka bez opłat


Muzyka bez opłat ZAIKS, STOART, SPAV

Muzyka bez opłat ZAIKS, STOART, SPAV
Interesuje Cie muzyka wolna od opłat ZAIKS, STOART i innych organizacji? Znajdziesz ją na stronach Playback-ARTIM. Rózna i inna muzyka od popularnych tytułów może wbrew pozorom przysporzyć ci klientów. Duże opłaty związane z korzystaniem z zasobów powszechnie dostępnych powinny skłonić Cię aby zaproponować swoim klientom muzykę bez dodatkowych opłat. Taka znajdziesz na stronach Playback - ARTIM. Muzyka niezależna od wszelkich organizacji.
http://www.playback-artim.pl/bank.html
Zgłoś nie działający link/spam

Ściąganie-z-wrzuta.pl

Ściąganie-z-wrzuta.pl
Ściąganie-z-wrzuta.pl jest serwisem dającym możliwość pobieranie plików dźwiękowych w postaci plików mp3 na dysku twardym komputera. Strona umożliwia pobieranie wyłącznie treści zgodnych z prawem. Witryna nie pobiera żadnych opłat. Pobieranie jest całkowicie darmowe.
http://sciaganie-z-wrzuta.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Muzyka Relaksacyjna - Muzykoterapia

Muzyka Relaksacyjna - Muzykoterapia
Ananda Music posiada ofertę nagrań CD, które są zwolnione z opłat w miejscach publicznych m.in. ZAiKS, StoArt, ZPAV. Jest to profesjonalna muzyka relaksacyjna, muzykoterapia, muzyka instrumentalna oraz muzyka dla dzieci. Nasza oferta to także specjalistyczna muzyka do nauki oraz muzyka medytacyjna.
http://www.anandamusic.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Muzyka bez opłat ZAiKS, Royalty Free, muzyka do lokalu

Muzyka bez opłat ZAiKS, Royalty Free, muzyka do lokalu
Nasza muzyka to przede wszystkim ciekawa propozycja dla różnego rodzaju lokali - kawiarnie, restauracje, salony SPA, gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, domy wypoczynkowe i wiele innych miejsc, w których muzyka odgrywa niezwykle ważną rolę. Na większość płyt udzielamy bezpłatną licencję na odtwarzanie publiczne zwolnione z opłat dla ZAiKSu, STOARTu, ZPAVu i innych tego typu organizacji. Oferujemy bezpłatn, dożywotniąlicencją, naklejka na drzwi lokalu GRATIS, Płacą Państwo tylko za płyty! Płyty CD już od 25zł! Płyty w zestawach ze sporymi rabatami nawet do 70%. Polecamy!
http://www.musicdays.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt