Recenzje
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        

Nauka jazdy


Prawo jazdy Rybnik

Prawo jazdy Rybnik
Rybnicka szkoła jazdy kształcącą bezstresowo przyszłych kierowców. Dysponujemy profesjonalną w pełni wyposażoną salą dydaktyczną przygotowującą, do egzaminu państwowego z zakresu teoretycznego i praktycznego. Szkoła Nauki Jazdy Artbed to gwarancja najwyższej skuteczności i satysfakcji ze zdanego egzaminu.
http://www.prawojazdy.rybnik.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka jazdy KrzychuL - Dąbrowa Górnicza

Nauka jazdy KrzychuL - Dąbrowa Górnicza
Proponujemy jazdy doszkalające oraz kursy na prawo jazdy kategorii B w Nauka jazdy KrzychuL. Jesteśmy na peryferiach Dąbrowy Górniczej, ale to my dojeżdżamy do kursanta, więc nie martw się, że mieszkasz w innej dzielnicy Dąbrowy Górniczej lub Sosnowca. Do Twojej dyspozycji są doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy. Staramy się, aby nauka jazdy w ramach kursu prawa jazdy oraz jazd doszkalających prowadzona była na tych samych trasach co egzamin ale nie tylko. W końcu prawo jazdy robimy na wszystkie drogi! Naszym partnerem w szkoleniu jest OSK HENIO - Sosnowiec. Twoje PRAWO JAZDY w zasięgu ręki!
http://www.krzychul.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Prawo jazdy warszawa

Prawo jazdy warszawa
Zanosisz się z zamiarem zapisu na kurs nauki jazdy w Warszawie? Sprawdź ofertę, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Ośrodek Szkolenia Alfa stawia na profesjonalizm oraz wysoki poziom świadczonych usług. Jako jedna z nielicznych szkół jazdy w Warszawie posiadamy mnóstwo nagród, wyróżnień i certyfikatów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i podjęcia bezpiecznej i przyjemnej nauki w szkole jazdy ALFA Warszawa.
http://www.alfa.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła jazdy Kielce

Szkoła jazdy Kielce
Dobór odpowiedniej szkoły jazdy jest decyzją kluczową. Instruktor nauki jazdy Sandra jest młodą osobą, tymczasem posiada już doświadczenie, a swoją pracę wykonuje nie jedynie w celach zarobkowych, ale przede wszystkim z sympatii do tego zawodu. Kurs doszkalający, który jest obowiązkiem po trzecim niezdanym egzaminie Państwowym mogą Państwo także ukończyć w mojej szkole jazdy. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny za kursy, liczne promocje, a nadto jazdy doszkalające.
http://www.instruktorka.com
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt