Recenzje
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam

Wyszukaj stronę        

Nauka jazdy


Prawo jazdy Dąbrowa Górnicza

Prawo jazdy Dąbrowa Górnicza
Jesteśmy ośrodkiem w Dąbrowie Górniczej zajmującym się szkoleniem przyszłych asów kierownicy. Nasz ośrodek powstał specjalnie z myślą o Was i dla Was, dlatego w naszej firmie pracują doskonale wyszkoleni instruktorzy, dla których zagadnienia ruchu drogowego nie stanowią żadnego problemu a ponadto są one poparte wieloletnim doświadczeniem. I tą właśnie wiedzą oraz doświadczeniem chcemy się z Państwem podzielić. Wiemy jak stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, dlatego też instruktorzy w naszym ośrodku starają się w sposób skuteczny i przyjazny przygotować przyszłego kierowcę do zdania egzaminu oraz do bezpiecznego poruszania się po drodze i czerpania przyjemności z jazdy.
http://www.cskmustang.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ośrodek Szkolenia Kierowców PW CEL

Ośrodek Szkolenia Kierowców PW CEL
Ośrodek Szkolenia Kierowców Ptzedsiębiorstwo Wielobranżowe CEL prowadzi kursy prawa jazdy kat. B teoretyczne i praktyczne, podstawowe, dodatkowe i uzupełniające. Zajęcia odbywają się w grupach do ośmiu osób. Płatność za kurs można rozłożyć na nieoprocentowane raty.
http://www.pwcel.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kurs prawo jazdy Katowice OSK Euroklasa

Kurs prawo jazdy Katowice OSK Euroklasa
Ośrodek Szkolenia Kierowców EURO KLASA prowadzi kursy prawa jazdy kat. B. EURO KLASA należy do mniejszych ośrodków w Katowicach, co umożliwia indywidualne podejście do każdego kursanta.Instruktorzy zatrudnieni w ośrodku to osoby miłe, cierpliwe, kulturalne i dyspozycyjne.Godziny ich pracy są dostosowane do potrzeb kursantów.Pracujemy również w weekendy.
http://www.euroklasa.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka jazdy Nowy Sącz

Nauka jazdy Nowy Sącz
Ośrodek Szkolenia Kierowców HORNET - nauka jazdy - Nowy Sącz. Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat. B. Oferujemy: atrakcyjne ceny; zniżki dla uczniów i studentów; możliwość rozłożenia należności za kurs na raty; dogodne warunki korzystania z wykładów i jazd
http://www.osk-hornet.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt