Recenzje
wzory prac licencjackich. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę wzory prac licencjackich i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX. Profesjonalne usługi weterynaryjne zarówno dla hodowców zwierząt jak i zwykłych miłośników zwierząt domowych. Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX zaprasza
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.

Wyszukaj stronę        

Aktorzy


Clown

Clown
Teatr uliczny - autorski teatr komediowy realizujący spektakle plenerowe oraz imprezy i przedstawienia dla dzieci. Polecamy: clowni, mimowie, szczudlarze, kuglarze, klaun, teatry uliczne. Organizujemy imprezy dla dzieci - bańki mydlane, klauni, clown - spektakle, przedstawienia dla dzieci.
http://www.teatrnawalizkach.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Aktorzy filmowi, aktorki filmowe

Aktorzy filmowi, aktorki filmowe
PORTAL poświęcony aktorom i aktorkom filmowych- z portfolio i dokumentacją na temat dorobku każdej osoby. Strona o pozytywnym, antykryzysowym, energetyzującym profilu. Sprawy prywatne Celebrytów i Celebrytek, plotki, newsy. Informacje z planów zdjęciowych. Nowości filmowe.
http://aktorzyfilmowi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

StarFilm

StarFilm
Jeśli rozglądasz się za dobrym kamerzystą ślubnym, który w sposób rzetelny a zarazem z artystycznym polotem sfilmuje Twój ważny dzień, koniecznie zapoznaj się z niniejszą stroną internetową i sprawdź ofertę studia filmowego StarFilm! Jesteśmy grupą ludzi, którzy z pracą z kamerami zaznajomieni są, jak mało kto. Teoretyczne przygotowanie wynieśliśmy ze szkoły filmowej, a praktyczne z dziesiątek zrealizowanych zleceń, zarówno na potrzeby telewizji, firm i korporacji, jak również klientów indywidualnych. Filmowanie wesel to działalność, z którą mamy do czynienia od 1989 roku. Z pasją i zacięciem podchodzimy do każdego nowego zlecenia. Używamy kilku kamer, dlatego materiał przez nas montowany jest zawsze atrakcyjny wizualnie.
http://starfilm.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt