Recenzje
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Restauracje


Klub Poznań

Klub Poznań
Habana stwarza możliwości zorganizowania bankietu stojącego do 250 osób lub do 100 osób przy możliwości siedzącej z doskonałym smakiem, oprawa artystyczną i dyskretna obsługą.Precyzyjnie przygotowane kolacje dla wielu poznańskich firm są zaszczytem i motywacją do dalszego rozwoju restauracji, szkolenia pracowników i ciągłego dopracowywania szczegółów w aranżacji naszego wnętrza. Jesteśmy otwarci na organizację wszelkiego rodzaju uroczystości, gal czy bankietów.Dogodna lokalizacja w pobliżu Starego Rynku umożliwia łatwy i szybki dojazd.Zapraszamy do miejsca pełnego pozytywnej energii.Skontaktuj się już dziś! Przygotujemy dla Ciebie oferte. Już od piątku 30.01. w każdy weekend (piątek, sobota) od godziny 21:00 zapraszamy na muzyczne
http://www.habanarestaurant.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kawiarnia Bielsko-Biała

kawiarnia Bielsko-Biała
Kawiarnia i lodziarnia Marago Cafe w Bielsku-Białej zaprasza na słodkie chwile przyjemności. W menu: pyszne desery lodowe, słodka kuchnia włoska, ciasta, kawa, napoje zimne, świeże soki, herbaty, alkohole. Tylko u nas oryginalne receptury, świeże i naturalne składniki oraz wyjątkowa atmosfera.
http://www.marago-bielsko.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Catering Kraków

Catering Kraków
Restauracja Wierzynek oferuje swoim klientom wysokiej jakości catering. Połączenie tradycji i nowoczesności znajduje swoje odzwierciedlenie w menu Wierzynka. Mistrzowie kuchni przygotują dla naszych gości wykwintne dania według własnych receptur inspirowanych tradycyjną polską kuchnią pełną dziczyzny, ryb i grzybów.
http://www.wierzynek.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Będzin pizza

Będzin pizza
Strona umożliwia zamawianie jedzenia przez internet w Będzinie. W tym mieście znajdują się dwa lokale udostępniające taki sposób zamawiania jedzenia. Są to Kanion Pizza oferujący głównie pizzę oraz Kuchnia Polska w którego ofercie znajdują się tradycyjne polskie potrawy. Zamawianie przez internet ma bardzo wiele zalet. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie podnoszą się koszty jedzenia, tzw koszty ukryte bo zawarte w późniejszych rachunkach za telefon. Zamawianie on-line daje możliwość korzystania z wszystkich promocji dostępnych w danym lokalu.
http://bedzin.netkellner.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt