Recenzje
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        

Producenci


Spody obuwnicze

Spody obuwnicze
Firm ATJ-RT to producent następujących elementów do wyrobu obuwia: podeszwy, podpodeszwy, obcasy, monobloki, podsówki. W ofercie firmy można znaleźć komponenty obuwnicze następujących typów: obcasy z mazonitu, podsówki ze styrogumu, spody z otokiem, dotryskiem, klejone; podpodeszwy nacinane, typu jaszczurka, z gąbką; monobloki. Firma mieści się na obrzeżach Częstochowy, przy trasie Katowice - Warszawa. Wszystkie komponenty wykonujemy na zamówienie Klienta, po uprzedniej rozmowie i uzgodnieniu szczegółów. To sprawia, że nasze wyroby są ściśle dopasowane do potrzeb kontrahenta.
http://atj-rt.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Świeczki dekoracyjne i reklamowe, świeczki woskowe - Maremil

Świeczki dekoracyjne i reklamowe, świeczki woskowe - Maremil
Firma P.P.H.U. MAREMIL specjalizuje się w produkcji świec ozdobnych i reklamowych z parafiny oraz z naturalnego wosku pszczelego. Oferujemy zarówno gotowe wzory świec jak również realizujemy zamówienia specjalne ze wzorów powierzonych lub tworząc projekt od podstaw. Świece ozdobne stanowią doskonałe urozmaicenie wśród klasycznych wzorów świec. Są też doskonałym dodatkiem reklamowym do wielu produktów. Nasze długoletnie doświadczenie w produkcji świec, dbałość o szczegóły oraz elastyczna adaptacja do wymagań klienta gwarantują pełną satysfakcję z dokonanego zakupu.
http://www.maremil.pl
Zgłoś nie działający link/spam

SELEX grzałki elektryczne

SELEX grzałki elektryczne
Zajmujemy się produkcją grzałek elektrycznych. Produkcja jest uzależniona od indywidualnych zamówień i wymagań klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo grzałki opaskowe i płaskie, ceramiczne i mikanitowe, rurkowe i patronowe, grzałki aluminiowe, spirale grzejne i inne. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
http://www.selex.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Opakowania foliowe

Opakowania foliowe
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w której znajdują się: foliowe torebki, koperty, torby na rolce z nadrukiem, woreczki do żywności, arkusze spożywcze, worki na śmieci HDPE, LDPE, torebki strunowe, folia STRETCH, gumki recepturki, taśmy opakowaniowe.
http://www.kastor1.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt