Recenzje
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
http://tomexprzewozy.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://tomexprzewozy.pl

Wyszukaj stronę        

Pizzerie


Pizzeria Poznań - HighFive

Pizzeria Poznań - HighFive
Pizzeria HighFive jest niedużą lecz bardzo profesjonalną pizzerią. Nie ma dla nas znaczenia, kim jesteś najważniejsze jest jedynie to aby zadowolić każde nawet najbardziej wyrafinowane podniebienie. Przekonaj się sam wystarczy raz spróbować by wrócić do nas jeszcze raz. Wysoka jakość i pizza, która jest tworzona z pasji to nasze najlepsze wizytówki. Oferujemy różnego rodzaju pizze jak również burgery na terenie naszego lokalu jak również z dowozem w mieście Poznań. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu czy też strony i zapoznania się z menu. Miejscem, gdzie znajduje się nasza pizzera jest ul. Wrocławska.
http://highfivepizza.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Szybka pizza na dowóz - HighFIve

Szybka pizza na dowóz - HighFIve
Pizzeria HighFive jest niewielką lecz niezwykle profesjonalną pizzerią. Nie ma dla nas znaczenia, kim jesteś niezwykle ważne jest jedynie to aby uszczęśliwić wszystkie nawet bardzo wyrafinowane podniebienie. Przekonaj się sam wystarczy raz spróbować żeby wrócić do nas ponownie. Wysoka jakość oraz pizza, która jest tworzona z pasji to nasze najlepsze cechy. Oferujemy różnego rodzaju pizze jak również burgery na terenie naszego lokalu jak również z dowozem w mieście Poznań. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu jak również portalu i zapoznania się z menu. Miejscem, w którym znajduje się nasza pizzera jest ul. Wrocławska.
http://highfivepizza.pl/pizza
Zgłoś nie działający link/spam


Pizzeria Szczecin

Pizzeria Szczecin
Zapraszamy na włoską biesiadę do szczecińskiej pizzerii La Fragola. Dzięki włoskiemu piecowi oraz zawsze świeżym oraz wyselekcjonowanym składnikom, pizze podawane przez nas to prawdziwa uciecha dla podniebienia! Zapraszamy do La Fragola!
http://www.lafragola.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Piratto pizzeria Bydgoszcz

Piratto pizzeria Bydgoszcz
Piratto to pizzeria najdłużej czynna w Bydgoszczy. Jesteśmy w kuchni dla Ciebie także nocą. Oprócz pizzy przygotowujemy makarony, sałatki, tortillę i kebab. Bez obaw pizzę spróbować może u nas także osoba stosująca dietą wegetariańską.Nie zapomnieliśmy jednak o miłośnikach dań mięsnych.SukcesPiratto był realny dzięki sekretnej recepturze ciasta. Sumiennie dobieramy składniki do każdego dania. spożycie pizzy umili marynistyczny wystrój restauracji. Możesz skorzystać z zamówienia on-line. Wybranie restauracji Piratto da dobry posiłek w miłym miejscu.
http://www.piratto.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt