Recenzje
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach .

Wyszukaj stronę        

Maszyny czyszczące


Maszyny do czyszczenia i sprzątania

Maszyny do czyszczenia i sprzątania
Od 1998 roku sprzedajemy maszyny i urządzenia do sprzątania i czyszczenia. Prowadzimy też kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych maszyn i urządzeń. Są to myjki ciśnieniowe, kranzle, lavor, odkurzacze, odkurzacze do kominków, odkurzacze do piekarni, odkurzacze piorące, odkurzacze sucho-mokro, mirage, nevada, merida, szorowarki do podłóg, comac, gansow, polerki, froterki, szorowarki jednotarczowe, zamiatarki, rcm, wózki i wiaderka do podłóg, wózki hotelowe oraz wycieraczki podłogowe, maty PCV antypoślizgowe i płyny do mycia samochodów, aktywna piana, i płyny do mycia podłóg podłóg, mebli, łazienki, kuchni, płyny do mycia i dezynfekcji kanadyjskiej firmy swish.
http://system-leszno.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Odkurzacze przemysłowe, Szorowarki, Zamiatarki, Myjki ciśnieniowe, Myjnie bezdotykowe Nilfisk-ALTO

Odkurzacze przemysłowe, Szorowarki, Zamiatarki, Myjki ciśnieniowe, Myjnie bezdotykowe Nilfisk-ALTO
Dealer Nilfisk-ALTO, producenta odkurzaczy przemysłowych, szorowarek, zamiatarek, myjek ciśnieniowych i bezdotykowych. Oferujemy akcesoria, chemię przemysłową, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Maszyny stworzone do ciężkiej pracy i trudnych warunków. Odkurzanie i sprzątanie z nami gwarantuje największa czystość. Sprzątanie firm, urzędów i zakładów pracy. Aktualne promocje na naszej stronie internetowej. Nilfisk-ALTO łączy skuteczność z bezpieczeństwem dzięki biodegradowalnym preparatom chemicznym.
http://www.zamiataj.pl
Zgłoś nie działający link/spam

PHU Mawe - Szorowarki

PHU Mawe - Szorowarki
Firma Mawe z Bielska-Białej prowadzi sprzedaż hurtową oraz wysyłkową profesjonalnej sprzętu sprzątającego. W naszym asortymencie znajdują się doskonałej jakości szorowarki, niezawodne zamiatarki, jak również myjki ciśnieniowe.
http://www.mawe.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Eco Myjnie Kosmetyki samochodowe

Eco Myjnie Kosmetyki samochodowe
ECO Myjnie świadczą usługi z zakresu profesjonalnej konserwacji samochodów. Do grona naszych Klientów przynależą jednostki, a także osoby przewodzące własną aktywność gospodarczą. Dzięki nawiązaniu kooperacji z czołowym włoskim fabrykantem, zdołamy zaoferować Państwu, w największym stopniu zaawansowane technologicznie myjnie parowe. Są one niezwykle funkcjonalne i gwarantują najlepsze rezultaty. Są łatwe w obsłudze i dzięki szerokim opcjom, mogą służyć na powierzchniach mieszkalnych i przemysłowych. Dodatkowo pomagamy w planowaniu własnych jednostek usługowych o zakresie czyszczącym. Wszelkie ważne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej:
http://ecomyjnie.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt