Recenzje
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS

Wyszukaj stronę        

Maszyny czyszczące


Maszyny do czyszczenia i sprzątania

Maszyny do czyszczenia i sprzątania
Od 1998 roku sprzedajemy maszyny i urządzenia do sprzątania i czyszczenia. Prowadzimy też kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych maszyn i urządzeń. Są to myjki ciśnieniowe, kranzle, lavor, odkurzacze, odkurzacze do kominków, odkurzacze do piekarni, odkurzacze piorące, odkurzacze sucho-mokro, mirage, nevada, merida, szorowarki do podłóg, comac, gansow, polerki, froterki, szorowarki jednotarczowe, zamiatarki, rcm, wózki i wiaderka do podłóg, wózki hotelowe oraz wycieraczki podłogowe, maty PCV antypoślizgowe i płyny do mycia samochodów, aktywna piana, i płyny do mycia podłóg podłóg, mebli, łazienki, kuchni, płyny do mycia i dezynfekcji kanadyjskiej firmy swish.
http://system-leszno.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Odkurzacze przemysłowe, Szorowarki, Zamiatarki, Myjki ciśnieniowe, Myjnie bezdotykowe Nilfisk-ALTO

Odkurzacze przemysłowe, Szorowarki, Zamiatarki, Myjki ciśnieniowe, Myjnie bezdotykowe Nilfisk-ALTO
Dealer Nilfisk-ALTO, producenta odkurzaczy przemysłowych, szorowarek, zamiatarek, myjek ciśnieniowych i bezdotykowych. Oferujemy akcesoria, chemię przemysłową, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Maszyny stworzone do ciężkiej pracy i trudnych warunków. Odkurzanie i sprzątanie z nami gwarantuje największa czystość. Sprzątanie firm, urzędów i zakładów pracy. Aktualne promocje na naszej stronie internetowej. Nilfisk-ALTO łączy skuteczność z bezpieczeństwem dzięki biodegradowalnym preparatom chemicznym.
http://www.zamiataj.pl
Zgłoś nie działający link/spam

PHU Mawe - Szorowarki

PHU Mawe - Szorowarki
Firma Mawe z Bielska-Białej prowadzi sprzedaż hurtową oraz wysyłkową profesjonalnej sprzętu sprzątającego. W naszym asortymencie znajdują się doskonałej jakości szorowarki, niezawodne zamiatarki, jak również myjki ciśnieniowe.
http://www.mawe.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Eco Myjnie Kosmetyki samochodowe

Eco Myjnie Kosmetyki samochodowe
ECO Myjnie świadczą usługi z zakresu profesjonalnej konserwacji samochodów. Do grona naszych Klientów przynależą jednostki, a także osoby przewodzące własną aktywność gospodarczą. Dzięki nawiązaniu kooperacji z czołowym włoskim fabrykantem, zdołamy zaoferować Państwu, w największym stopniu zaawansowane technologicznie myjnie parowe. Są one niezwykle funkcjonalne i gwarantują najlepsze rezultaty. Są łatwe w obsłudze i dzięki szerokim opcjom, mogą służyć na powierzchniach mieszkalnych i przemysłowych. Dodatkowo pomagamy w planowaniu własnych jednostek usługowych o zakresie czyszczącym. Wszelkie ważne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej:
http://ecomyjnie.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt