Recenzje
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS

Wyszukaj stronę        

Folie dekoracyjne


Dekoracyjne folie

Dekoracyjne folie
Szczególnie warta polecenia jest folia Mat wihte, która daje złudzenie piaskowanego szkła w większości wypadków stosujemy ją tam gdzie zależy nam na zakłóceniu pola widzenia (szatnie, sekretariaty, łazienki). Posiadamy także wariant wycinania różnych wzorów na folii (detal dekoracyjny). Gwarantują prywatność i intymność przebywania w kancelariach i domach.
http://www.cortfolie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Folia termokurczliwa

Folia termokurczliwa
Jedną z ofert prezentowanej firmy jest folia termokurczliwa która doskonale nadaje się do przemysłu gastronomicznego jak i innych dziedzin naszej gospodarki. Solidna, niezawodna i doskonale spełniająca swe obowiązki folia termokurczliwa firmy Jędruś jest przedmiotem bardzo popularnym wśród tego rodzaju opakowań. Tylko ta firma produkuje tak znakomitą folię o czym świadczą liczne opinie klientów.
http://www.opakowaniajedrus.pl/folie-bopp-pvc-pe.php
Zgłoś nie działający link/spam

Folia okienna

Folia okienna
Czasami wystarczy nakleić ciekawą folię okienną w modnym wzorze na szklaną ściankę biura, aby ożywić je i nadać mu charakteru. Folia okienna dekoracyjna świetnie nadaję się także do ograniczenia przejrzystości szyb w celu zwiększenia prywatność. oklejenie szyb jest to nieduża inwestycja w porównaniu do uzyskanego efektu. Żaluzje czy rolety stają się nie modne i nie praktyczne. Coraz częściej wykorzystuje się folie okienne. Firma PERFORM z Warszawy zajmuje się montażem foli okiennej rożnego rodzaju. Odwiedź ich stronę i przekonaj się do foli okiennych.
http://foliaokienna.com
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt