Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.

Wyszukaj stronę        

Opakowania


Worki big bag

Worki big bag
Najlepszy producent worków typu big bag ,w Polsce, worki ekologiczne , kontenery elastyczne prosto od producenta - firmy Big Pak.Znakomite opakowania i torby na produkty sypkie, pylace sie i granulowane. Firma uszyje kazdy ekologiczny worek big bag wedlug zyczenia klienta - od 500 kg do 2000 kg. Produkcja i sprzedaz, najwyzsza jakosc, korzystna cena - firma Big Pak.
http://www.bigpak.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Linie do produkcji palet

Linie do produkcji palet
WYKONUJESZ NIESTANDARDOWE PALETY? MAMY DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE Oferujemy unikalne systemy do produkcji nietypowych palet, przystosowujące się maszyny oparte na hydraulicznej technice zbijania oraz specjalnie zaprogramowanym komputerom pozwalającym zmniejszyć do minimum czas ich przestawiania. Wymagania klienta i elastyczność to słowa kluczowe w naszej firmie.
http://www.mdpserwis.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Producent butelek

Producent butelek
W Polsce w województwie wielkopolskim funkcjonuje firma WAMA S.C., która produkuje opakowania z tworzyw sztucznych. Jest to producent butelek plastikowych z różnym zastosowaniem. Butelki ze spryskiwaczem posiadają różne rozmiary i kolory. Firma oprócz dużej gamy butelek plastikowych, posiada duży asortyment karnistrów. Można zamówić wiele ich wielkości, zaczynając od 50ml po kanister 1l. Całą ofertę można znaleźć pod adresem: wama-opakowania.eu.
http://www.wama-opakowania.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Torba bawełniana

Torba bawełniana
Torby reklamowe to specjalność Ekologicznej Unii Europejskiej. Są one estetyczne i wytrzymałe. Torby reklamowe z nadrukiem, posiadają postać bawełnianą lub papierową. Logo może posiadać rzeczywiście spore rozmiary, dzięki temu łatwo go dostrzec. Torby papierowe dystrybuowane są hurtowo, mogą posiadać sto sztuk w kartonie. Przedsiębiorstwo wytwarza też opakowania bez uchwytu, przeznaczone do pakowania pączków i ciastek.
http://www.torebki-eko.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Folia-Stretch.pl - Producent Foli

Folia-Stretch.pl - Producent Foli
Folia stretch to obecnie coraz częściej używany materiał opakowaniowy, który może być niezwykle przydatny podczas zabezpieczania przesyłek. Efekt Plus producent foli to firma o długoletnim doświadczeniu, która w ofercie posiada takie pozycje jak: folia ręczna, maszynowa oraz jumbo. Nasza działalność wielokrotnie była wyróżniona nagrodami i certyfikatami. Prowadzona w zakładzie produkcja folii odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów. Działamy na najlepszym sprzęcie i zatrudniamy u siebie odpowiednio przeszkolonych i oddanych pracowników. Celem złożenia zamówienia na produkty można kontaktować się z naszą firmą przez telefon i e-mail. Zapewniamy atrakcyjne warunki i przystępne ceny.
http://folia-stretch.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt