Recenzje
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
http://tomexprzewozy.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://tomexprzewozy.pl

Wyszukaj stronę        

OpakowaniaJoppol.pl

Joppol.pl
Joppol to marka, która trudni się wyrobem opakowań. Ich oferta jest skierowana do przemysłu spożywczego jak i kosmetycznego, czy farmaceutycznego. Na witrynie www.joppol.pl umieszczone są wszystkie dane dotyczące szczegółów produktów przez nich tworzonych. Jeżeli posiadasz jakieś pytania, Joppol zapewni Ci doradztwo technologiczne, wystarczy, że umówisz się z nimi przez panel klienta otwarty na stronie www lub napiszesz maila na sprzedaz@joppol.pl. Siedziba spółki jest na ul. Jeleniogórskiej 20a w Poznaniu.
http://joppol.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Producent opakowań z folii sztywnej

Producent opakowań z folii sztywnej
Jesteśmy producentem wysokiej jakości opakowań z folii sztywnej PET, PCV. W naszej ofercie opakowania transparentne jak i z nadrukiem w wielu technologiach. Dzięki naszym opakowaniom, Twój produkt zyska unikalny, niepowtarzalny i przede wszystkim wyróżniający go w tłumie produktów konkurencji wygląd. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, poparte wieloletnim doświadczeniem w branży. Jeśli szukasz dobrej jakości ale w niewygórowanej cenie opakowań typu blister lub innych, skorzystaj z naszej oferty.
http://www.pem-pack.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Krokodyl-imprezy.pl

Krokodyl-imprezy.pl
Krokodyl i przyjaciele to dobrze nastawiony zespół, który jest zdolny przygotować nawet najbardziej wyszukane imprezy. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm jak również do osób prywatnych – niezależnie od tego jakie są Twoje środki, na pewno razem przygotujemy atrakcje, które Cię usatysfakcjonują. Kajaki, paintball, imprezy firmowe i pikniki dla dzieci – podejmiemy się zorganizować każdy pomysł! Naszą pełną ofertę możesz odszukać na www.krokodyl-imprezy.pl lub skontaktować się z naszym biurem, które znajduje się na ul. Kuśnierskiej 3 w Stęszewie.
http://krokodyl-imprezy.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Opakowania kartonowe

Opakowania kartonowe
Nasza firma zajmuje się robieniem opakowań tekturowych. W naszej propozycji znajdują się różnego rodzaju opakowania: fasonowe, klapowe oraz archiwizacyjne. Proponujemy oprócz tego wytwarzanie kartonów na specjalne zamówienie. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży kartonowej, cały czas rozwijamy produkcję. W naszym internetowym sklepie znajdują się dodatkowo rozmaite rzeczy potrzebne do pakowania: koperty, taśmy pakowe, folie pakowe, torby papierowe, torebki foliowe, etykiety samoprzylepne i sporo innych. Proponowane opakowania wyprodukowane są z różnego typu tektury, oferowane są w przeróżnych wymiarach i fasonach. Zapraszamy.
http://kraften.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt