Recenzje
Skup ziół. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, Skup ziół , surowce zielarskie.
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.
Surowce zielarskie. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, Surowce zielarskie , surowce zielarskie.

Wyszukaj stronę        

Szkoły policealne


Gdańskie Szkoły Medyczne "Oświata-Lingwista"

Gdańskie Szkoły Medyczne "Oświata-Lingwista"
Oferujemy naukę na wielu kierunkach medycznych. Nauka trwa rok, 2 lata lub 2,5 roku w zależności od kierunku i odbywa się w trybie stacjonarnym, wieczorowym lub zaocznym. Absolwent po ukończeniu szkoły przystępuje nieodpłatnie do egzaminu państwowego potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
http://www.szkolymedyczne.eu
Zgłoś nie działający link/spam


Asystent osoby niepełnosprawnej

Asystent osoby niepełnosprawnej
Wejdźcie na naszą stronę. Dzięki niej otrzymacie niezbędne informacja powiązane z naszą firmą - poczynając od poznania nas, przez misję istnienia, a skończywszy na informacjach, gdzie nas znajdziecie. Technik technologii żywności zajmuje się przygotowywaniem nowych produktów żywnościowych i technologii ich przygotowywania. Organizuje i nadzoruje produkcję żywności na powierzonym im odcinku produkcji. Zasady uczestnictwa w zajęciach dotyczą wszystkich kierunków policealnych szkół z uprawnieniami szkoły publicznej oraz w liceach i gimnazjach dla dorosłych.
http://www.ce7.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt