Recenzje
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.

Wyszukaj stronę        

Żłobki


Żłobek Zacisze

Żłobek Zacisze
Wesołe Minki to żłobek stworzony dla dzieci do lat 5. Jest to placówka pełna życia, zabawek i miłych wrażeń. Maluchy w żłobku spędzają czas na zabawie, ale też na nauce podczas której zagłębiają swoje zdolności językowe z zakresu dwóch języków obcych. Jesteśmy zdania,że jeśli dziecko zacznie naukę języków obcych w młodym wieku będzie miało łatwiej oswoić się z tą wiedzą i wykorzystywać ją w przyszłości. Znajdujemy się na osiedlu Zacisze w malowniczej i spokojnej okolicy. W ofercie mamy zarówno płatność miesięczną, jak i pakiety na określoną liczbę godzin. Zadbamy o twojego malucha - pracują u nas wykwalifikowani specjaliści, którzy bez najmniejszego kłopotu radzą sobie z maluchami
http://www.wesoleminki.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Żłobek, klub malucha Warszawa, Poznań, Tarnów: opinie, ceny, zdjęcia.

Żłobek, klub malucha Warszawa, Poznań, Tarnów: opinie, ceny, zdjęcia.
Jeżeli szukasz bezpiecznej i profesjonalnej opieki dla swojego dziecka, w serwisie szukajopieki.pl znajdziesz zawsze aktualną bazę ogłoszeń, którą łatwo przejrzysz, dzięki efektywnej wyszukiwarce. Prezentujemy profile opiekunek: młodych i starszych, z doświadczeniem lub bez, takich, które pomogą w prowadzeniu domu, albo zajmą się dzieckiem u siebie.
http://www.szukajopieki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Klub malucha Wawer

Klub malucha Wawer
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Klubu Małego Malucha. Oferta jest skierowana do rodziców swoich małych pociech z miejscowości Wawer, Anin, Międzylesie, Radość oraz pobliskich okolic. W Klubie dzieci korzystają z całodziennego wyżywienia składającego się z pięciu posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, obiad z dwóch dań, podwieczorek. Zapewniamy profesjonalną opiekę dydaktyczno-wychowawczą. W Żłobku bawimy się i uczymy w małych grupach, pozwala to na stworzenie miłej i rodzinnej atmosfery a to ułatwia dzieciom rozłąkę z rodzicami oraz adaptację w nowym miejscu. Zajęcia organizowane przez naszych wychowawców są niezwykle atrakcyjne i przyjemne dla waszych maluchów.
http://www.klubmalegomalucha.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Klub malucha Mosina

Klub malucha Mosina
Obojętnie czy szukasz ofert żłobek Poznań Górczyn bądź też żłobki Luboń, Klub Malucha Zielony Groszek z Lubonia, z pewnością zaspokoi twoje wszystkie wymagania. Pod czujną opieką mającego odpowiednie kwalifikacje jak również życzliwego personelu, twoje dzieci spędzą tam niezapomniany czas. Propozycja żłobka wiąże rozrywkę z nauką, dzięki czemu indywidualne predyspozycje każdego malucha mają sposobność być tam bardzo dobrze rozwijane.
http://www.zielony-groszek.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt