Recenzje
Prawnik Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik Konrad Bartuzel . Zapraszam
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Tworzywa sztuczne


Producent choinek sztucznych

Producent choinek sztucznych
Zajmujemy się produkcją choinek sztucznych, wieńcy oraz ozdób świątecznych. W swoim asortymencie dysponujemy różnymi modelami choinek foliowych i żyłkowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rokrocznie powiększamy swoją ofertę o nowe produkty,czerpiąc inspiracje z trendów na rynku oraz własnych pomysłów. Zapraszamy!
http://www.i-choinki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wyroby z pleksi

Wyroby z pleksi
Firma BŁYSK funcjonuje na rynku od 1991 roku. W ofercie znajdą Państwo m.in. stojaki reklamowe i ekspozycyjne, antyramy oraz ekspozytory z, wykonane z plexi, prezentery reklamowe, wizytowniki, bilownice oraz różnorakiego modelu stojaczki oraz pojemniki. Wykorzystujemy wycinanie laserowe, sitodruk z własnym nadrukiem, termoformowanie próżniowe. Używamy tworzyw takich, jak: plexiglas (PMMA), poliester (PET i PET G), PCV, poliwęglan (PC) polistyren (HIPS). Na prośbę kontrahenta możemy wykorzystać inne tworzywa sztuczne.. Otrzymaliśmy atest PZH na wyroby klejone z plexiglasu, które mają bezpośredni kontakt z jedzeniem. Zapraszamy na naszą witrynę, gdzie odnajdą Państwo szczegółowe informacje.
http://www.blyskfirma.pl
Zgłoś nie działający link/spam


www.ekopartner-silesia.pl

www.ekopartner-silesia.pl
Firma Ekopartner Silesia już od kilkunastu lat zajmuje się recyklingiem plastiku. Recykling tworzyw sztucznych to dla nas nie wyłącznie praca, niemniej jednak także misja. Pozyskujemy odpady z tworzyw sztucznych i staramy się wydobyć z nich wszystko, co da się ponownie wykorzystać. Jako skup plastiku przyjmujemy nakrętki z butelek, plastiki samochodowe, skrzynki plastikowe, ale także inne odpady z tworzyw sztucznych. Zajrzyj na stronę: http://ekopartner-silesia.pl/. Zapraszamy do współpracy! Nasza firma posiada wieloletnie wiedzę praktyczną. Pomożemy Wam wyselekcjonować rozwiązanie najlepiej pasujące do Twoich potrzeb.
http://ekopartner-silesia.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt