Recenzje
https://aktinet.pl/jak-monitorowac-dzienniki-systemu-windows/. Jak monitorować dzienniki systemu Windows?
https://aktinet.pl/jak-obliczyc-wspolczynnik/. Jak obliczyć współczynnik?
https://herbcio.pl/. Jakie doniczki na zioła?

Wyszukaj stronę        

Pomoc psychoterapeutyczna


Pomoc psychologiczna Poznań

Pomoc psychologiczna Poznań
Pomoc psychologiczna Poznań zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą psychoterapeutyczną. U nas możecie państwo skorzystać zarówno z psychoterapii indywidualnej jak i psychoterapii dla par i małżeństw.
http://promocja.katkara888.com/zdrowie,i,uroda/gestalt,poznan,pl,s,150/
Zgłoś nie działający link/spam


Wsparcie psychologiczne małopolska

Wsparcie psychologiczne małopolska
Gabinet psychoterapii funkcjonujący w mieście Kraków proponuje usługi terapii osobistej i grupowej, w tym terapii związków. Spotkania przeprowadzane są w delikatnej, uspokajającej atmosferze. Wsparcia udzielają dyplomowani pedagodzy i psychoterapeuci.
http://krakow-psychoterapia.com/
Zgłoś nie działający link/spam


Psychoterapia Warszawa Ursynów

Psychoterapia Warszawa Ursynów
Monika Ziemba, doświadczony psychodietetyk i psycholog zaprasza do prowadzonego przez siebie Gabinetu Psychologii mieszczącego się na Ursynowie, w Warszawie. W obszarze prowadzonej przez siebie terapii udzieliła już pomocy wielu osobom, dotkniętych problemami w zdrowiu psychicznych. Ciągły stres, towarzyszący nam na co dzień jest przyczyną pojawiających się coraz częściej nerwic, depresji oraz stanów lękowych. Nieleczone bulimia i anoreksja oraz otyłość, mają duży wpływ nie tylko na zdrowie fizyczne osoby, ale także na jego stan emocjonalny. W trakcie terapii indywidualnej i grupowej z pacjentami, psycholog i psychodietetyk Monika Ziemba, stara się pomóc swoim pacjentom w wydostaniu się z trudnej sytuacji życiowej.
http://dobry-psycholog.com/zakres-pomocy-psychologicznej
Zgłoś nie działający link/spam


Leczenie alkoholizmu - Arcus

Leczenie alkoholizmu - Arcus
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Arcus został założony w 2010r. aby pomagać osobą cierpiącym na uzależnienia od alkoholu, depresję i nerwice. W okresie 5 lat funkcjonowanie udzieliliśmy pomocy około 1000 pacjentom. Wszyscy potrzebujący mogą skorzystać z 4, 6 lub 8 tygodniowej stacjonarnej terapii. Wielu podopieczny radykalnie zmieniło swoje życie po wizycie w naszym ośrodku. Starami się podejść indywidualnie do każdego pacjenta. Kładziemy silny nacisk na wysoką jakość na leczenie psychoterapeutyczne.
http://uzaleznieniapoznan.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt