Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (550)
https://aktinet.pl/czy-plectranthus-mona-lavender-moze-byc-uprawiany-w-pelnym-sloncu/. Czy Plectranthus Mona Lavender może być uprawiany w pełnym słońcu?
https://doszwecji.pl/szwedzkie-slodycze-cukierki/. Szwedzkie słodycze

Wyszukaj stronę        

Cukrzyca


Stevia

Stevia
Stevia to naturalny słodzik. Nie zawiera kalorii, może być bezpiecznie stosowany przy cukrzycy, nie podnosi poziomu cukru we krwi. Ma przy tym wiele różnych działań prozdrowotnych.
http://stewia.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Leczenie cukrzycy

Leczenie cukrzycy
Mówimy o leczeniu oraz problemach spotykanych u cierpiących na cukrzycę. Chcesz się dowiedzieć podstawowych informacji związanych z tą chorobą. Jakie pożywienie będzie najbardziej odpowiednie przy cukrzycy? Z czym należy mieć baczenie? Czy znasz takie określenia jak stopa cukrzycowa, poziom glukozy? Odpowiednia forma odżywiania i uprawianie sportów przyczyniają się do niezłej poprawy stanu osoby chorej na cukrzycę.
http://cukrzyca.zdrowotek.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Cukrzyca a Zdrowie

Cukrzyca a Zdrowie
Cukrzyca a Zdrowie to bezpłatny magazyn medyczny poświęcony w całości chorobie cukrzycy. Piszemy w nim o rzeczach najważniejszych dla osób chorych na cukrzycę: przyczynach, objawach oraz metodach radzenia sobie z nią.
http://www.cukrzycaazdrowie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Diabetologia i skuteczna dieta cukrzycowa

Diabetologia i skuteczna dieta cukrzycowa
Joanna Kusowska - specjalista diabetolog, uznany w środowisku lekarskim specjalista zajmujący się w głównej mierze leczeniem cukrzycy, problemów z nadciśnieniem tętniczym, a także prowadzeniem opieki medycznej nad pacjentami po chorobach serca. Specjalista od skutecznej metody leczenia nadwagi Metabolic Balance. Dieta cukrzycowa, dieta po zawale serca, dieta na nadciśnienie oraz leczenie problemów z przemianą materii.
http://www.kusowska.pl
Zgłoś nie działający link/spam

leki dla diabetyków

leki dla diabetyków
Nasz portal skierowany jest do osób chorych na cukrzycę. Znajdują się tu porady, opisane są objawy oraz informacje na temat leczenia cukrzycy. Osoby chorujące na cukrzycę często nie doceniają konieczności suplementacji witaminowej i uzupełniania codziennej diety o te elementy, które są niezbędne do przekształacania cukrów w energię, a tym samym obniżania ich poziomu we krwi. Lek. med. Bartłomiej Bieleń zwraca uwagę na przyczyny niedoboru witamin i konieczność stosownia suplementów diety zawierających kompleks witamin specjalnie dobrany do potrzeb diabetyków
http://diabetyk.info
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt