Recenzje
https://doszwecji.pl/rolnictwo-szwecja/. Rolnictwo w Szwecji
https://mebleproducenci.pl. https://mebleproducenci.pl (466)
Wycena diamentów. Wycena diamentów (52)

Wyszukaj stronę        

Zioła


Preparaty chińskie

Preparaty chińskie
Masz problemy ze zdrowiem? Borykasz się ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu we krwi? Chcesz zmniejszyć prawdopodobieństwo zachorowania na miażdżycę? Jeżeli odpowiedziałeś poprawnie na, któreś z powyższych pytań, to zapraszamy na naszą stronę internetową. Opisujemy najczęstsze problemy z układem krążenia, pokarmowym i nie tylko oraz podpowiadamy, w jaki sposób można je wyleczyć. Sprawdź moc, drzemiącą w naturalnych preparatach ziołowych i pokonaj chorobę.
http://www.preparatyziolowe.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Właściwości i działanie lapacho

Właściwości i działanie lapacho
Na stronie opis właściwości leczniczych i substancji aktywnych lapacho opracowany na podstawie ponad 30 publikacji naukowych. Główną uwagę poświęcono właściwościom przeciwnowotworowym, choć szczegółowo opracowano również inne właściwości. Ponadto przygotowanie i dawkowanie preparatów z kory lapacho (wywar, nalewka, kapsułki), działania niepożądane i przeciwwskazania. Osobny rozdział poświęcono zastosowaniom lapacho w medycynie ludowej.
http://lapacho-paudarco.info
Zgłoś nie działający link/spam

phytochi

phytochi
PhytoChi to tonik zawierający same zioła stworzony przez doktora Alberta Y. Leunga. PhytoChi nie można porównywać do innych suplementów diety, które powszechnie są dostępne na krajowym rynku, ponieważ PhytoChi to naturalny preparat, oparty na nowoczesnej technice ekstrakcji ziół.
http://www.tonikphytochi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ziołolecznictwo

Ziołolecznictwo
Bezpłatny katalog dotyczący ziół i ziołolecznictwa. Odkryjesz tutaj praktyczne wskazówki zastosowań ziół w leczeniu, profilaktyce oraz kuchni i kosmetyce. Baza jest stale powiększana i rozbudowywana o coraz to nowsze informacje jak domowymi sposobami leczyć rozmaite choroby i dolegliwości. Ponadto przeczytasz tutaj informacje jak wykorzystywać zioła w kuchni i domowych zabiegach kosmetycznych.
http://leczniczeziola.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zioła lecznicze - Poradnik Zielarski

Zioła lecznicze - Poradnik Zielarski
Poradnik zielarski stanowi kompendium wiedzy o ziołach leczniczych oraz ich zastosowaniu w leczeniu naczęściej występujących chorób oraz dolegliwości. Na stronie znajdują się opisy i praktycznie zastosowanie ziół takich jak szałwia, melisa, mięta, kozłek lekarski, wierzbownica drobnokwiatowa, kozieradka, dziurawiec oraz inne zioła na trawienie, skórę, problemy układu krążenia, układu moczowego i wiele innych.
http://www.poradnikzielarski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt