Recenzje
Korepetycje z polskiego - inter-esse.pl. Najlepsze Korepetycje z polskiego - inter-esse.pl (326) w Katowicach.
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (631)
https://doszwecji.pl/transport-w-szwecji/. Transport w Szwecji

Wyszukaj stronę        

Psychoterapia


Psychoterapia - informacje zebrane

Psychoterapia - informacje zebrane
Zaburzenia emocjonalne niejednokrotnie powodują u ludzi zaburzenia psychiczne, które należy leczyć. Główną metodą leczenia zaburzeń osobowości, jest psychoterapia. Opiera się ona na seansach terapeutycznych, podczas których terapeuta w głównej mierze, rozmawia z pacjentem. W zależności od przypadku pacjenta, psychoterapia może być realizowana za pomocą odmiennych technik. Najpopularniejsza technika psychoterapii to technika Gestalt, której celem jest uświadomienie pacjentowi jego prawdziwego ja, uznanie wszystkich jego walorów i wad. Nie mniej popularne są psychoterapia poznawcza, procesu lub systemowa. Wszystkie one pomagają w leczeniu określonych niedogodności.
http://www.terapia.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapia w Warszawie

Psychoterapia w Warszawie
Mamy problemy z odżywianiem się, zasypianiem? Czujemy się zdenerwowani? A może osamotnieni i wycieńczeni? Jeżeli przez to czujemy się niespełnieni, to czas najwyższy, aby poszukać psychoterapeuty. Coraz więcej osób ceni sobie korzyści płynące z zapisania się na psychoterapię. W zależności od naszych potrzeb możemy nie tylko zdecydować się na terapię indywidualną lub grupową, ale również na terapię małżeńską czy rodzinną. Na stronie dowiemy się, jakie można wyszczególnić kategorie psychoterapii i która z nich będzie w stanie pomóc nam w walce z naszymi problemami.
http://www.psychoterapeuta.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychika mężczyzny

Psychika mężczyzny
Każda kobieta pragnie szczęścia, nie oszukujmy się. Nawet jeśli ktoś mówi że już jest najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi to czy aby napewno tak jest? Według mnie zawsze może być lepiej, jednak najważniejsza kwestia jest taka czy jest wystarczająco dobrze? Szczęśliwe życie opiera się na drugiej osobie, wszyscy o tym wiemy, wszyscy tego pragniemy. Jednak czy wystarczająco dbamy o najbliższą nam osobę? O naszego mężczyzne? Przedstawiam książke która uderzy solidnie twoje rozumienie męskiej psychiki, staniesz się pewniejsza siebie, twój mężczyzna będzie szczęśliwszy, poprawi się wasze życie, wasz związek wejdzie w nowy wymiar...
http://psychikamezczyzny.strefa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gestalt Katowice

Gestalt Katowice
Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką Gestalt. W gabinecie prowadzę psychoterapię indywidualną, skierowaną do osób u progu dorosłości i dorosłych borykających się z różnymi trudnościami zarówno życiowymi, jak i zawodowymi. Pomagam osobom przeżywającym kryzysy, cierpiącym na zaburzenia psychiczne lub po prostu poszukującym własnego rozwoju, drogi do większej świadomości siebie, odpowiedzialności i pełni w życiu. Zapraszam do kontaktu.
http://www.takimi.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt