Recenzje
https://aktinet.pl/jak-wykryc-usterki-w-terenie/. Jak wykryć usterki w terenie?
praca maturalna wzór. praca maturalna wzór (4)
https://herbcio.pl/dziurawiec-korzysci-i-zagrozenia/. Dziurawiec

Wyszukaj stronę        

Gabinety lekarskie


Tatuaże w Bydgoszczy

Tatuaże w Bydgoszczy
Prezentacja usług gabinetu doktora dermatologii Sławomira Urbanowskiego. W ofercie: redukcja cellulitu i lokalnych odbarwień, modelowanie sylwetki, usuwanie blizn i bielactwa, depilacja laserowa, fotoodmładzanie, laserowe oczyszczanie skóry, permanentny makijaż. Dr med. Sławomir Urbanowski, specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii. Specjalista dermatolog, z praktyką szpitalną, wieloletni wykładowca akademicki, autor 84 publikacji naukowych zamieszczonych w piśmiennictwie krajowym i zagranicznym, wykładowca na międzynarodowych konferencjach i kongresach, członek towarzystw naukowych, w tym członek założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
http://www.dermest.pl
Zgłoś nie działający link/spam

MEDYCYNA ESTETYCZNA RADOM DR AGNIESZKA MAJEWSKA

MEDYCYNA ESTETYCZNA RADOM DR AGNIESZKA MAJEWSKA
W życiu codziennym coraz większą wagę przywiązujemy do wyglądu naszej twarzy, oraz całego ciała, staramy się opóźnić proces starzenia skóry, poprawić jej wygląd, poprawić coś co nas drażni w naszym wyglądzie. Gałąź medycyny, która zajmuję sie naszym wyglądem to Medycyna Estetyczna Radom należy do dużych miast województwa mazowieckiego gdzie od roku 2005 prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną oraz Gabinet Medycyny Estetycznej. Wykonuję szeroki zakres zabiegów takich jak: zabiegi odmładzające, modelowanie rysów twarzy, leczenie nadpotliwości, leczenie rozstępów, cellulitu, usuwanie nadmiernej tkanki tłuszczowej, itp. Lekarz stomatolog Radom,Agnieszka Majewska.
http://www.agnieszkamajewska.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychiatra Lublin

Psychiatra Lublin
Halina Kandzierska - lekarz pediatra, specjalista psychiatra Dzieci i Młodzieży. Diagnoza psychiatryczna i leczenie farmakologiczne zaburzeń emocjonalno-behawioralnych i psychotycznych, psychoterapia indywidualna i grupowa, psychoedukacja pacjentów i ich rodzin. Diagnoza i kompleksowe leczenie farmakologiczne i psychoterapeutyczne: zespołu nadpobudliwości psychoruchowej - ADHD
http://www.psychiatra-dzieciecy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Orzecznictwo medyczne

Orzecznictwo medyczne
NZOZ „Optima” jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej specjalizującym się w orzecznictwie lekarskim. Od wielu lat działamy na polskim rynku ubezpieczeniowym, a od 7 lat współpracujemy z największym polskim ubezpieczycielem - Grupą PZU.
http://www.optima-ekspertyzy-medyczne.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt