Recenzje
https://herbcio.pl/. Zioła dla sportowców
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie solarów
https://www.blueholiday.pl. https://www.blueholiday.pl (541)

Wyszukaj stronę        

Psychoterapia Katowice


Centrum Medycyny Naturalnej Katowice - Metoda Silvy, Bioenergoterapia

Centrum Medycyny Naturalnej Katowice - Metoda Silvy, Bioenergoterapia
Centrum Medycyny Naturalnej Katowice zaprasza na kursy Samokontroli Umysłu metodą Silva. Oferta licznych terapeutów: medycyna chińska, psychoterapia, kręgarstwo, ezoteryka, akupunktura. Nasi specjaliści posiadają fachową wiedzę oraz udokumentowane kwalifikacje medyczne. Polecamy masaże odmładzające i odchudzające, diety odchudzające. Tarocistka zaprasza na wróżby z kart i fotografii. Zapraszamy na autorską metodę masażu akupresurowo-limfatycznego, terapii ruchem. Doradzamy w leczeniu różnych schorzeń, pomoc psychologiczna w rozwiązywaniu życiowych trudności. Znajdujemy się w centrum Katowic.
http://www.cmn.katowice.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapia Katowice

Psychoterapia Katowice
Gabinet Psychoterapeutyczny w swojej działalności niesie pomoc także wszystkich osobom, którym zależy na polepszeniu jakości swojego życia. Koncentrujemy się nad polepszeniem dobrego samopoczucia i zdrowia psychicznego, nawet w przypadku takich wydarzeń jak choroby przewlekłe czy zdarzenia traumatyczne. Służymy pomocą w przystosowaniu do zmieniających się okoliczności życia. Wszystkich dotkniętych nagłymi nieprzychylnymi wypadkami życiowymi zapraszamy do korzystania z naszych porad, spotkań konsultacyjnych i sesji terapeutycznych. Możecie liczyć Państwo na pomoc naszej doświadczonej kadry terapeutycznej.
http://www.psychoterapia-kotlarza.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Rzucanie palenia Katowice

Rzucanie palenia Katowice
Rzucanie palenia katowice to jak rzucić palenie, czyli odwyk papierosowy palenia uwzględniający całość uzależnienia fizyczną i psychiczną. Stosujemy biorezonans, detoks, homeopatię, trening. Tel 791 992 329 Zapraszamy także z Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Jaworzno, Tychy, Zabrze, Czeladź, Mysłowice,
http://www.poradnia-psychologiczna.slask.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Super Ego

Super Ego
W obecnych czasach, gdy żyjemy coraz szybciej oraz w coraz większym stresie, coraz to większa ilość osób dotyka niezbyt ciekawa dolegliwość jaką jest depresja. Na przestrzeni minionych lat nastąpił olbrzymi wzrost ilości osób, jakie na nią cierpią. Jeżeli należysz do jednych z tych osób już dzisiaj zgłoś się o pomoc do naszej poradni psychologicznej. Jedynie u nas możesz liczyć na profesjonalną pomoc, której udzielą ci doktorzy fachowcy, mający bardzo ogromne doświadczenie w realizowanym fachu. Więcej informacji odnajdziesz na witrynie.
http://superego.biz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt