Recenzje
https://doszwecji.pl/pogoda-i-klimat-w-szwecji/. Pogoda i klimat w Szwecji
https://herbcio.pl/5-ziol-na-wzmocnienie-kosci/. 5 ziół na wzmocnienie kości
Korepetycje z języka polskiego. Korepetycje

Wyszukaj stronę        

Psychoterapia Wrocław


Psychoterapia Wrocław

Psychoterapia Wrocław
Pracownia terapeutyczna Satori zajmuje się psychologią, pedagogiką, arteterapią. Lubimy to, co robimy i robimy to dobrze. Pracujemy z dziećmi i dorosłymi. Wraz z nimi mierzymy się z ich problemami. Jesteśmy zespołem, jesteśmy różni i świetnie się uzupełniamy.
http://www.ptsatori.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gabinet Psychoterapii Wrocław

Gabinet Psychoterapii Wrocław
Grzegorz Kurowski, psychoterapeuta, prowadzi terapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych w oparciu o nurt psychodynamiczny.Korzysta z regularnej superwizji specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Doświadczenie zawodowe: -Poradnia Zdrowia Psychicznego w Środzie Śląskiej -Dzienny Ośrodek wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi we Wrocławiu Psychoterapia wskazana jest dla osób przeżywających trudności w relacjach, kryzysy, smutek, przygnębienie lub borykających się z objawami depresji, nerwicy.Gabinet mieści się blisko centrum Wrocławia. Podczas spotkań obowiązuje pełna poufność.
http://terapeuta.org.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Centrum Psychoterapii i Treningu Grupowego - Wrocław

Centrum Psychoterapii i Treningu Grupowego - Wrocław
Oferując pomoc psychologiczną, korzystamy z wielu efektywnych metod i czerpiemy z różnych nurtów terapeutycznych. Prowadzimy terapię krótkoterminową i długoterminową, konsultacje i terapię par oraz terapię grupową. Ponadto szkolimy w takich tematach jak: stres, asertywność, pewność siebie; oferujemy life-coaching. Pomagamy, gdy występuje depresja, lęk, zaburzenia jedzenia, gdy przychodzi kryzys, gdy dokucza nieśmiałość oraz w wielu innych problemach.
http://www.terapeuta.biz/
Zgłoś nie działający link/spam

badania psychotechniczne

badania psychotechniczne
Oferujemy badania psychologiczne dzieci i dorosłych; badania psychotechniczne - psychotesty kierowców, instruktorów, egzaminatorów, operatorów sprzętu, elektromonterów i członków OSP. Działamy również jako pracownia odwoławcza na terenie Podkarpacia. Gabinet czynny w poniedziałki i czwartki w godz. 15-18; Możliwość uzgodnienia innego terminu badań; Rejestracja osobista lub telefoniczna; Status pracowni odwoławczej na terenie woj. podkarpackiego; Atrakcyjne ceny badań i rabaty dla stałych klientów
http://www.kontakt-badaniapsychologiczne.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt