Recenzje
https://aktinet.pl/co-to-znaczy-gdy-czlowiek-jest-odwrocony/. Co to znaczy, gdy człowiek jest odwrócony?
gotowe prace dyplomowe. gotowe prace dyplomowe (241)
https://transport-busami.pl. https://transport-busami.pl (947)

Wyszukaj stronę        

Implanty stomatologiczne


Implanty w Klinice Doktora Borczyka - Katowice Śląsk

Implanty w Klinice Doktora Borczyka - Katowice Śląsk
Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Katowicach na Śląsku jest jednym z najnowocześniejszych i największych ośrodków leczenia stomatologicznego w Polsce (14 gabinetów - 800 m2). Prowadzona jest przez doktora Romana Borczyka, światowej sławy implantologa i endodontę. Specjalizuje się w implantologii, która w naturalny sposób zastępuje utracone zęby
http://www.borczyk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Choroby oczu

Choroby oczu
Fundamentalnym celem psychoanalizy jest pomoc pacjentom w poznaniu ich zachowań i podłoża ich schorzeń. Współcześnie psychoanaliza jest jedną z najczęściej wykorzystywanych metod terapii zaburzeń psychicznych. Gruczolakorak trzustki jest jednym z najbardziej niebezpiecznych guzów. W przypadku oparzenia chemicznego skóry po spłukaniu należy nałożyć opatrunek w miejscach, gdzie pojawiło się oparzenie.
http://www.choroby-oczu.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Implanty

Implanty
Klinika Sanadent to najwyżej jakości implanty, tomografia cyfrowa, protetyka. Lekarz dentysta, stomatolog Szczecin. Leczenie zębów, implanty, protetyka, ortodoncja i inne usługi dentystyczne. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, na której znajdziecie wiele informacji o implantach i naszej klinice.
http://www.sanadent.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Klinika Stomatologiczna Warszawa

Klinika Stomatologiczna Warszawa
ANIDENT to nowoczesne centrum implantologii i protetyki w Warszawie. Głównym obszarem naszej działalności są implanty zębów. Mamy kompleksowe zaplecze sprzętowe, co umożliwia naszym specjalistom przeprowadzać zabiegi wprowadzenia implantów według najwyższych światowych standardów. Nasze zaplecze pozwala nam przeprowadzać również specjalistyczne operacje z zakresu leczenia przedimplantacyjnego, jak sterowana regeneracja kości. Posiadamy także nowoczesną cyfrową pracownię rentgenowską. Pantomogram - podstawowe zdjęcie w leczeniu implantologicznym można wykonać w naszej klinice od ręki. Nasze implanty podlegają gwarancji. Duża ilość wszczepianych w klinice ANIDENT implantów zębów pozwala nam zaoferować je w atrakcyjnej cenie.
http://www.anident.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt