Recenzje
pisaniu prac doktorskich. pisaniu prac doktorskich (701)
https://energia-kamieni.pl. https://energia-kamieni.pl (890)
https://herbcio.pl/. Herbaty ziołowe

Wyszukaj stronę        

Choroby


psychoterapeuta krakow

psychoterapeuta krakow
Teraz sporym zainteresowaniem może poszczycić się psycholog Kraków. Dzisiaj umiemy uznać przed samym sobą, że nie umiemy poradzić sobie z życiowymi przeciwnościami losu i zgłaszamy chęć kontaktu z psychoterapeuta Kraków.
http://psychoterapia-krakow.com
Zgłoś nie działający link/spam

Leczenie uzależniania alkoholowego

Leczenie uzależniania alkoholowego
Prywatny ośrodek Mayday realizuje całościową terapię dla osób z problemem alkoholowym, znajdujący się umiejscowionej miejscowości Wilkanowo w woj. lubuskim prowadzi terapię uzależnień przy zachowaniu pełnej dyskrecji oraz anonimowości. Ośrodek Mayday to przyjazna aura, nie osądzamy nikogo, pamiętaj że jesteśmy po to aby wysłuchać oraz pomóc. Bezpieczeństwo i przede wszystkim praca w przyjaznej atmosferze to dla nas klucz to prowadzenia terapii.
http://alkoholizm-uzaleznienie.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Zylaki - laserowe usuwanie

Zylaki - laserowe usuwanie
Chirurg Adam Zieliński świadczy usługi z dziedziny chirurgii ogólnej i naczyniowej. Porady z zakresu chirurgii naczyniowej obejmują m.in.: Laserowe operacje żylaków, podczas których używany jest najbardziej nowoczesny operacyjny laser, Teleangiektazje i wenulektazje (pękające naczynia w skórze) . Zabiegi ambulatoryjne z zakresu chirurgii naczyniowej uwzględniają m.in.: Skleroterapię oraz Wycinanie małych rozmiarów naczyniaków na skórze. Zabiegi medyczne w zakresie chirurgii naczyniowej obejmują m.in.: Laserowe operacje żylaków i tradycyjne zamykanie żylaków. Laserowe operacje żylaków mają na celu zamknięcie jednej z żył o większej średnicy układu powierzchownego kończyny dolnej za pomocą energii wydzielanej przez światłowód laserowy.
http://www.chirurg-naczyniowy.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Neuropatia

Neuropatia
O ujawnieniu się choroby definiowanej ultra-rzadką mówimy gdy częstotliwość nie wynosi więcej niż 5:10000. Wydaje się to być nieznacznym problemem, ale patrząc całościowo kwestia ta dotyczy prawie 2 milionów Polaków. W grupie schorzeń rzadkich jest miopatia mitochondrialna. Zaliczana jest do chorób o podłożu genetycznym. W przypadku miopatii mitochondrialnej pogorszeniu ulega sposób pracy mitochondriów komórkowych odpowiedzialnych za wytwarzanie energii niezbędnej do prawidłowej pracy komórek.
http://www.miopatia.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt