Recenzje
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne (643) , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Pisanie prac filozofia. Pisanie prac filozofia (812)
https://doszwecji.pl/krotka-historia-flag-skandynawskich-i-nordyckich/. Flaga Szwecji

Wyszukaj stronę        

Pomoc psychologiczna Katowice


Pomoc psychologiczna Katowice

Pomoc psychologiczna Katowice
Zapraszamy na www.zdrowapsychika.pl Sięgamy po pomoc psychologa najczęściej, gdy dopada nas osobiście przeżywane cierpienie, wobec którego jesteśmy bezradni. Kiedy własne sposoby albo "sprawdzone" metody zawiodły, a w nas jest pragnienie, by sobie, czy swoim najbliższym pomóc. Gdy lękamy się o stan własnej psychiki. To jak z bólem, gorączką lub niepokojącymi objawami - zmuszają nas do szukania specjalisty. W gabinecie psychoterapeutycznym najczęściej właśnie spotykamy się z takim już "zaniedbanym cierpieniem". Wieloletnią nerwicą czy depresją - sytuacją w której leki "już nie chcą działać". Cierpienie osobiste zatacza wtedy krąg i dotyka relacji z bliskimi. Długotrwałe przeżywanie chwiejności nastrojów, lęków
http://www.zdrowapsychika.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapia Zielona Góra

Psychoterapia Zielona Góra
Strona informująca o istnieniu gabinetu psychoterapii gestalt w Zielonej Górze, który jest prowadzony przez Jolantę Laskowską. W gabinecie mogą skorzystać z pomocy psychologicznej osoby dorosłe i starsza młodzież. Jeżeli odczuwasz potrzebę rozmowy z psychoterapeutą to przyjdź na konsultacje. Ty też możesz żyć w zgodzie ze sobą i światem, możesz być szczęśliwy Tu i Teraz.
http://www.dodawarka-stron.yoyo.pl/index.php?inc=record&get=1098-8135
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapia Katowice

Psychoterapia Katowice
Oferujemy pomoc w następujących obszarach: zaburzenia nerwicowe, depresje, zaburzenia osobowości, zaburzenia łaknienia, przeżywanie żałoby. Zapewniamy życzliwe i profesjonalne podejście, pracę z poszanowaniem uznawanych przez Państwa wartości, świadomej woli i decyzji oraz zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na konsultację prosimy o kontakt telefoniczny: 0 608 710 094 0 608 638 150,
http://www.sopp.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog Katowice

Psycholog Katowice
Zapraszamy do wejścia na naszą stronę o psychoterapii gestalt. Jej zawartość to głównie informacje o gabinecie psychoterapii w Katowicach, jego ofercie oraz charakterystyka gestalt czyli jednego z kierunków psychoterapeutycznych. Nasz gabinet psychoterapii jest miejscem, gdzie pomagamy osobom, które doświadczają różnych problemów. Mogą one być spowodowane zaburzeniami natury psychicznej ale również wynikają z chęci podniesienia jakość swojego życia, poszukiwania własnej drogi rozwoju.
http://lotos.szczecin.pl/1378/psycholog-katowice/
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt