Recenzje
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali (874) .
Szpachlowanie Poznań. Szpachlowanie Poznań (657)
https://transport-busami.pl. https://transport-busami.pl (417)

Wyszukaj stronę        

Diety


Leczenie otyłości

Leczenie otyłości
Akademia Zdrowia Arkadia-Lido, to nowoczesny ośrodek, leczący przede wszystkim nadwagę, ale nie tylko. Firma również prowadzi leczenie cukrzycy oraz leczenie miażdżycy. Wszystkie kuracje pozbawione są wykorzystywania jakichkolwiek środków farmakologicznych, co dodatkowo wpływa pozytywnie na stan zdrowia klienta. Arkadia-Lido specjalizuje się jednak w leczeniu osób z otyłością. Przy tego rodzaju terapii używana jest tak zwana dieta Kwaśniewskiego, znana także jako dieta optymalna.
http://www.optymalni.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dieta kopenhaska - przydatne informacje

Dieta kopenhaska - przydatne informacje
Diet powstało już dziesiątki, jeśli nie setki. Jedną z bardziej znanych jest dieta kopenhaska, którą opisujemy na naszej stronie. Dieta ta jest zalecana osobom o dobrej kondycji fizycznej. Trwa trzynaście dni, podczas których należy się ściśle stosować do opisywanych zaleceń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami na naszej witrynie. Prosimy jednak pamiętać, że odchudzać należy się z rozwagą.
http://kopenhaska.com
Zgłoś nie działający link/spam

Dieta zgodna z grupą krwi

Dieta zgodna z grupą krwi
W zasadzie wszystkie diety s tak skonstruowane, że mogą je stosować wszystkie osoby. Większość osób, które rozpoczynają proces odchudzania nie zdaje sobie sprawy, że to co przyniosło wyśmienite rezultaty dla znajomego wcale nie musi być właściwe dla niego. Każda osoba jest inna i inaczej reaguje na wszelkie zmiany w odżywianiu. Nasza strona to kompendium wiedzy o diecie zgodnej z grupą krwi. Opisujemy plany żywieniowe dla osób posiadających poszczególne grupy krwi. Stosowanie się do naszych rad pozwoli na dobranie właściwego planu żywieniowego. Serdecznie zapraszamy.
http://www.dietakrwi.info
Zgłoś nie działający link/spam

Dieta niskowęglowodanowa - kompendium wiedzy

Dieta niskowęglowodanowa - kompendium wiedzy
Dieta Atkinsa pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów w przystępny sposób. Dieta jest bardzo znana lecz też kontrowersyjna. Aby zapoznać się z informacjami na jej temat, polecamy przejrzenie naszej witryny.
http://www.dieta-atkinsa.info
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt