Recenzje
https://aktinet.pl/jakie-sa-zalety-mitozy/. Jakie są zalety mitozy?
https://doszwecji.pl/norrmalm-i-centrum-miasta/. Norrmalm i centrum miasta
Dlaczego tylko niektóre pierwiastki są magnetyczne?. Dlaczego substancje mają właściwości magnetyczne, wyjaśnij na odpowiednim przykładzie?

Wyszukaj stronę        

Stomatologia


ortodoncja Przasnysz

ortodoncja Przasnysz
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka lekarska - lek. stom. Krzysztof Krajewski. Gabinet Dentystyczny oferuje: ortodoncja; aparaty stałe i ruchome; protetyka - korony porcelanowe, mosty; stomatologia zachowawcza i chirurgia stomatologiczna. Ortodoncja – dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu oraz wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych. Terapia, prowadzona przez ortodontę (lekarz specjalista w tej dziedzinie), wpływa nie tylko na właściwe stosunki międzyzębowe, lecz także na proporcje dolnego i środkowego odcinka twarzy
http://www.krajdent.pl
Zgłoś nie działający link/spam

New-dent.pl - stomatolog z Lublina

New-dent.pl - stomatolog z Lublina
Wystarczy tyko wstukać w jakąkolwiek przeglądarkę w Internecie właściwe sformułowanie, takie jak choćby „stomatologia Lublin” albo „periodontologia Lublin” i odwiedzić naszą stronę online, żeby zobaczyć jak rozbudowany jest wachlarz usługowy, który proponuje niniejsza firma Stomatolog Lublin. Rzetelny personel, nowoczesny sprzęt, serdeczność i uczciwość – stąd pochodzi zadowolenie, które zapewnia pacjentom polecana przez nas klinika stomatologiczna. Lublin – to miasto, w którym leczymy pacjentów. Zapraszamy też do wstukania w przeglądarkę słów „implanty Lublin” lub „wybielanie zębów Lublin” i do odwiedzenia niniejszej strony WWW!
http://www.new-dent.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dobry stomatolog - proste zęby

Dobry stomatolog - proste zęby
Jeżeli mamy problemy z naszym uzębieniem najrozsądniej zasięgnąć fachowej porady, którą zawsze udzieli nam specjalista. Dobry stomatolog zbada stan jamy ustnej jak i samego uzębienia, a we skazanych przypadkach wdroży właściwe leczenie. Należy powiedzieć, że medycyna stomatologiczna dziś jest na tak wysokim poziomie, że proste zęby mogą być w zasięgu każdego człowieka. Jak wiadomo, nie chodzi wyłącznie o kształt zębów, równie znamienne jest ich stan zdrowia, a o to powinniśmy zatroszczyć się sami.
http://stomatolog-lodz.cdd.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

DENTESTIKA Ortodoncja Wrocław

DENTESTIKA Ortodoncja Wrocław
Przedstawiamy Państwu gabinet dentystyczny Dentestika. Gabinet mieści się we Wrocławiu. Proponujemy Państwu kompleksową troskę dentystyczną, szczególną uwagę przykładając na potrzeby ortodontyczne. Proponujemy: stomatologię zachowawczą, dziecięcą, ortodoncję, chirurgię, protetykę, leczenie kanałowe pod mikroskopem, implantoprotetykę, diagnostykę rentgenowską. Konsultacje u ortodontów realizujemy darmowo. Obsługujemy osoby dorosłe i dzieci. Spory nacisk kładziemy na sterylizację narzędzi, a poniektórych używamy jedynie jednorazowo. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego czy osobistego. Więcej na naszej stronie internetowej.
http://www.dentestika.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt