Recenzje
https://doszwecji.pl/norrmalm-i-centrum-miasta/. Norrmalm i centrum miasta
Dlaczego tylko niektóre pierwiastki są magnetyczne?. Dlaczego substancje mają właściwości magnetyczne, wyjaśnij na odpowiednim przykładzie?
busy Polska Dania. busy Polska Dania (415)

Wyszukaj stronę        

Stomatologia


Gabinet dentystyczny

Gabinet dentystyczny
Boisz się dentysty? Ze względu na swój strach zaniedbujesz kontrolę stanu swojego uzębienia? Z ART.-DENT już nie musisz się niczego obawiać! Zajmiemy się twoim uzębieniem w profesjonalny sposób. Przede wszystkim nasze zabiegi są bezbolesne oraz szybkie. Wszystko odbywa się w przyjemnej atmosferze, przez co pacjent nie odczuwa dużego stresu. Ponadto nasz wykwalifikowany personel stara się wykonać zabieg oraz uspokoić pacjenta. Nasz zakład stomatologiczny odniósł tez sporo sukcesów w leczeniu uzębienia u dzieci.
http://www.art-dent.info
Zgłoś nie działający link/spam

Stomatolog Warszawa

Stomatolog Warszawa
Przy ulicy Garibaldiego 4 (w okolicy Ronda Wiatraczna, Dzielnica Praga, Warszawa), prowadzę gabinet od 2003 roku. Jestem absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej, a od momentu uzyskania specjalizacji I stopnia lekarzem ukierunkowanym na stomatologię estetyczną. W moim gabinecie wraz z personelem dbamy o jakość leczenia i przyjazną atmosferę
http://www.wieloch.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Stomatologia Tarnów

Stomatologia Tarnów
Centrum Estetic Dent w Tarnowie to nowoczesny gabinet stomatologii estetycznej. Oferujemy komfortowe warunki leczenia oraz najnowsze techniki zabiegowe. W naszym gabinecie posiadamy zaawansowany sprzęt do leczenia wielu chorób jamy ustnej. Dzięki temu możemy spełniać wszelkie oczekiwania naszych pacjentów, zarówno tych dorosłych, jak i najmłodszych. Udzielamy gwarancji na nasze usługi. Umów się na pierwszą wizytę.
http://www.ced-dentysta.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Clear aligner

Clear aligner
Niewidoczne aparaty ortodontyczne - Clear Aligner to innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego za pomocą przeźroczystych nakładek , które prostują zęby, jednocześnie zastępując aparaty stałe i ruchome. Nakładki te są estetyczne, bezbolesne oraz biokompatybilne , co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wykonywane metodą termoformowania na urządzeniach firmy SCHEU DENTAL z użyciem nowej technologii i analizy cyfrowej
http://www.bodental.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt