Recenzje
https://jezyk-angielski-online.pl. https://jezyk-angielski-online.pl (96)
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (300)
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (407)

Wyszukaj stronę        

Stomatologia


Implanty zębów Bydgoszcz

Implanty zębów Bydgoszcz
Prywatne Centrum Stomatologiczno-Medyczne od 21 lat działa na naszym rynku. Do specjalizacji placówki zalicza się stomatologia Bydgoszcz, psychiatria i psychologia. Remedium Clinic świadczy usługi pacjentom w języku rodzimym, angielskim i niemieckim. W centrum można leczyć mnóstwo chorób, takich jak zaburzenia snu albo pamięci. Doświadczeni specjaliści zapewniają obsługę na najwyższym poziomie. Ośrodek wyposażono w najnowszy sprzęt, uwagę zwraca się także na czystość obiektu. To doskonała propozycja dla osób, którym niezbędne są implanty zębów Bydgoszcz.
http://www.remediumclinic.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Autoklawy

Autoklawy
Firma SERWODENT już od przeszło dekady specjalizuje się w zakresie dystrybucji urządzeń i akcesoriów dentystycznych. Samym serwisem trudnimy się jednakże już od ponad 25 lat. Biegłość wyniesiona z tego okresu daje możliwość nam teraz oferować Państwu dokładnie wybrany i sprawdzony sprzęt w niskich cenach.
http://www.serwodent.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dobry gabinet dentystyczny Zabrze

Dobry gabinet dentystyczny Zabrze
Gabinet dentystazabrze.pl jest jednym z najnowocześniejszych na Górnym Śląsku, zapewnia doskonałą jakość usług i porad, wykwalifikowany zespół pracowników i wysoką jakość materiałów stomatologicznych. Gabinet dentystyczny dentystazabrze.pl ma bardzo wygodne i innowacyjne rozwiązania techniczne, dzięki temu posiadamy usługi światowej klasy. Korzystamy z kamery wewnątrzustnej, pozwala ona naszym pacjentom obejrzeć stan uzębienia. Możemy również w gabinecie zrobić zdjęcie RTG, co pozwala na natychmiastową i właściwą diagnozę i leczenie. Z przyjemnością zapraszamy na stronę dentystazabrze.pl.
http://dentystazabrze.pl
Zgłoś nie działający link/spam

dentysta sopot

dentysta sopot
Zapraszamy do Centrum Stomatologicznego w Gdyni i Sopocie. Oferujemy usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, periodontologi, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, stomatologii dziecięcej, implantologii i protetyki. Zapraszamy na zabiegi wybielania zebów - beyond. Wykonasz u nas również rtg zębowe i panoramiczne.Jest u nas wielu specjalistów z Sopotu, protetyków o dużym doświadczeniu.
http://www.biodentica.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt