Recenzje
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki (871) .
https://aktinet.pl/w-jakiej-temperaturze-nalezy-wprowadzic-paproc-bostonska-do-srodka/. W jakiej temperaturze należy wprowadzić paproć bostońską do środka?
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (598)

Wyszukaj stronę        

Domki nad morzemDomek drewniany nad morzem

Domek drewniany nad morzem
Zapraszamy do wypoczynku, odpoczynku w nadbałtyckiej miejscowości Jarosławiec. Oferujemy nadzwyczajne wczasy w drewnianych chatkach. Każdy element naszych chatek jest przemyślany drobiazgowo i precyzyjnie zrobiony. W trosce o zatrzymanie naturalnych cech drewna, drzewa domki zrobione zostały w 100% z płazów świerku górskiego, omszone naturalną skrętką ręcznie utykaną. Domki upiększają okiennice, z których każda jest ręcznie rzeźbiona. Do impregnacji używaliśmy tylko naturalnych olejowosków. Dach pokryty jest strukturą przypominającą gont. Wewnątrz domki nie są pomalowane. Drzwi i ściany są naturalne, a podłoga woskowana. Obszerna działka jest całkowicie ogrodzona, z opcją zaparkowania samochodu.
http://www.smrekowaosada.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Domki Łeba

Domki Łeba
Szukasz wygodnego miejsca do przenocowania na wakacyjnym urlopie? Najlepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie domek letniskowy. Domek letniskowy należy do jednej z najczęściej wybieranych form noclegowych podczas turystycznych wycieczek i wyjazdów. Zapewnia on dużą wygodę ze względu na dużą powierzchnię budowli. Zapraszamy serdecznie do Łeby i spędzenia wczasów w Holiday Resort & Camping InterCamp84 przy ulicy Turystycznej 10-12. Łeba domki blisko morza mogą wynająć zarówno pary i małżeństwa jak i większe grupy zorganizowane. Standard naszych domków nie jest jednakowy, ale zapewniamy, że każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie.
http://domki-leba.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


Domki holenderskie

Domki holenderskie
Zadbane domki holenderskie na raty, za gotówkę i wleasing od bezpośredniego importera domków z Holandii. Firma Max-Tom z miejscowości Stare Bielice zaprasza miłośników wypoczynku na własnej działce we własnym domku. W sprzedaży mamy domki holenderskie caloroczne oraz domki sezonowe. Domki z naszej oferty posiadają zamontowaną instalację elektryczną, wodną i gazową, a domki całoroczne mają ogrzewanie co. Zakupione domki transportujemy i ustawimy na działce klienta. Więcej o naszych domkach holenderskich na www.max-tom.com oraz w punkcie sprzedaży.
http://max-tom.com
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt