Recenzje
Kiedy była połowa XX wieku?. Jak długi jest wiek XVIII?
https://aktinet.pl/co-to-jest-crassula-coccinea/. Co to jest Crassula Coccinea?
https://herbcio.pl/traganek-astragalus-wlasciwosci-i-zastosowanie/. Traganek

Wyszukaj stronę        

Pensjonaty


Pensjonaty - Lądek Zdrój

Pensjonaty - Lądek Zdrój
Rezydencja Grawert jest to miejsce o niezwykłej tradycji zbudowany w romantycznym stylu wiktoriańskim. Został wybudowany w roku 1815 r. ale odrestaurowany w latach 2008-2011. Posiadamy piękne, stylowe wnętrza, jak również profesjonalną, w pełni kompetentną obsługę. Lądek zdrój to cudowne miejsce, w którym organizujemy noclegi nie tylko dla prywatnych osób ale dodatkowo firm, albowiem jest to odpowiednie miejsce na organizację różnego rodzaju konferencji jak również szkoleń. Ochoczo zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz historią tego pięknego miejsca.
http://rezydencjagrawert.pl/rys_historyczny
Zgłoś nie działający link/spam

Apartamenty - Lądek Zdrój

Apartamenty - Lądek Zdrój
Rezydencja Grawert jest to miejsce o niezwykłej tradycji stworzony w romantycznym stylu wiktoriańskim. Został wybudowany w roku 1815 r. lecz odrestaurowany w latach 2008-2011. Posiadamy cudowne, stylowe wnętrza, jak również profesjonalną, w pełni kompetentną obsługę. Lądek zdrój to cudowne miejsce, w którym organizujemy wypoczynek nie tylko dla prywatnych osób ale również firm, gdyż jest to odpowiednie miejsce na organizację różnego rodzaju konferencji oraz szkoleń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą całkowitą ofertą oraz historią tego pięknego miejsca.
http://rezydencjagrawert.pl/tajemnicza_wyprawa
Zgłoś nie działający link/spam


Szczawnica noclegi z wyżywieniem

Szczawnica noclegi z wyżywieniem
Czarda czyli słynna ze swej gościnności oraz wspaniałej lokalizacji górskiej. Za miejsce u nas nie trzeba płacić wiele a przy tym oferujemy domowe warunki oraz wyżywienie. Specjalnie z myślą o gościach, pokoje wyposażono w TV oraz oddzielne łazienki. Posiadamy miejsca do klientów indywidualnych jak i dużych zorganizowanych grup. oza doskonałą lokalizacją można tu skosztować tradycyjnej, polskiej kuchni. Niedaleko zlokalizowany jest Pieniński Park Narodowy, w którym można znaleźć wiele ciekawych atrakcji. Wczasy letnie lub zimowe u nas to stuprocentowy sukces. Wraz z duchem czasu poszerzyliśmy naszą ofertę i daliśmy państwu możliwość organizowania szkoleń oraz konferencji w specjalnych salach.
http://www.czarda.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Pensjonat Willa Szarotka

Pensjonat Willa Szarotka
Nasz pensjonat to wyjątkowy obiekt wypoczynkowy działający w samym środku gór oraz wielu interesujących atrakcji jakich jeszcze nigdzie nie widzieliście. Dookoła zlokalizowane są w pełni przygotowane szlaki narciarskie, rozmaite rezerwaty, termy oraz jeziora. Oferta to m.in. 75 dogodnych miejsc noclegowych z widokiem na krajobraz Tatr i jeziora Czorsztyńskiego. Poza znakomitą lokalizacją można tu zjeść regionalnejtutejszej, polskiej kuchni. Podsumowując, Pensjonat Willa Szarotka to moc niezapomnianych wrażeń zlokalizowanych w konkretnym miejscu. Zachęcamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z ofertą.
http://www.pensjonat-szarotka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt