Recenzje
Zioła moczopędne. Zioła na układ moczowy
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka (289) , szpitale, gabinety medyczne.
Busy Polska Dania. Busy Polska Dania (137)

Wyszukaj stronę        

Półwysep - Wakacje nad Morzem


Półwysep - Wakacje nad Morzem

Półwysep - Wakacje nad Morzem
Serwis Internetowy Półwyspu Helskiego, Zatoki Puckiej i okolic Powiatu Puckiego i Wybrzeża Gdańskiego. Najlepsze noclegi nad polskim morzem we Władysławowie, Helu, Jastarni, Jastrzębiej Górze, Chłapowie i okolicznych miejscowościach - kwatery, kempingi, pensjonaty, hotele. Najnowsze wiadomości, web-kamera, pogoda, galerie zdjęć, kuchnia kaszubska, e-kartki - wyślij życzenia lub zaproszenie na wspólny wyjazd nad morze. Serwis Lato - zapowiedzi i relacje z imprez. Od 1997 roku w Internecie zapraszamy na wakacje nad morzem.
http://www.polwysep.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Władysławowo

Władysławowo
Władysławowo to jeden najciekawiej umiejscowionych ośrodkow turystycznych nad Bałtyckim morzem. Popularny Władek lezy u nasady Półwyspu Helskiego, otoczony wodami Bałtyku i Zatoki Gdańskiej (34km od Helu i Gdyni). W tym ciekawym mieście czeka na Ciebie moc jedynych w swoim rodzaju niezapomnianych przeżyć, atrakcji turystycznych związanych nie tylko z pływaniem ale i wiele innych ciekawych rozrywek.
http://wladyslawowo.travel.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Jacht motorowy

Jacht motorowy
Łódź motorowa jest to niezbyt duży statek przeznaczony do żeglugi morskiej i który może przewozić nie więcej niż 12 osób. Jacht motorowy używa się do uprawiania rekreacji i turystyki motorowodnej, jak też do połowu ryb. Do konstrukcji jednostek pływających stosuje się bardzo wysokiej jakości surowce. Nasz portal prezentuje tylko sprawdzone informacje oraz interesujące artykuły o jachtach i żeglarstwie. Mnóstwo ofert sprzedaży lub kupna jachtu z łatwością można wyszukać na wielu forach. Obecnie coraz więcej osób za najlepsze miejsce na letni wypoczynek uznaje jacht. Czarter jachtu jest możliwy na prawie każdym jeziorze.
http://e-lines.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Stacja pogodowa Władysławowo nad morzem

Stacja pogodowa Władysławowo nad morzem
Serwis pogodowy portalu turystycznego polwysep.pl. Witryna zawiera szczegółowe informacje pogodowe dla Półwyspu Helskiego i okolic. Dowiemy się z niej m.in. o: temperaturze, wietrze, zachmurzeniu, hydrologii, ciśnieniu czy nadchodzących burzach i opadach.
http://pogoda.polwysep.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt