Recenzje
Ile lat żyją ludzie?. Ile to jest 20000 godzin?
Jak zapisać 2,2 m w liczbach?. Jak wypisać 1,5 mln na czeku?
Busy polska dania. Busy polska dania (815)

Wyszukaj stronę        

Zabytki


Dąb bartek

Dąb bartek
Ratujmy Bartka ! Pod takim hasłem miłośnicy zabytkowego dębu rozpoczynają akcję mającą na celu ratowanie tego pięknego i jakże starego pomniku przyrody. Apelują o działania na rzecz samego drzewa jak i okolicznych. Strona www.ratujmybartka.pl ma na celu zaktywizowanie i zachęcenie do pomocy jak największej ilości osób.
http://www.ratujmybartka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wałbrzych

Wałbrzych
Serwis regionu wałbrzyskiego mój Wałbrzych to regionalny serwis informacyjny obejmujący swym zasięgiem miasta Wałbrzych Bielawa, Boguszów-Gorce, Bystrzyca Kłodzka, Duszniki-Zdrój, Dzierżoniów, Jedlina-Zdrój, Kłodzko, Kudowa-Zdrój, Nowa Ruda, Pieszyce, Piława Górna, Polanica-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Świdnica, Świebodzice. Poza informacjami z regionu serwis zawiera również galerię zdjęć i starych pocztówek, oferty pracy, ogłoszenia, katalog firm z miasta Wałbrzych i regionu wałbrzyskiego a także informator i katalog imprez kulturalnych.
http://www.mojwalbrzych.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dąb Bartek

Dąb Bartek
W Polsce mamy cenne zabytki przyrody-unikalne , wiekowe, bardzo piękne drzewa. Jest pośród nich Bartek-który rośnie kolo Zagnańska od niepamiętnych czasów... Należy do drzew weteranów. Jest to dąb szypułkowy- z gatunku takich drzew- wokół których powstało najwięcej legend , podań i baśni - odsyłających do źródeł naszej Wspólnej Europy.
http://www.ratujmybartka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Atrakcje Poznania

Atrakcje Poznania
Poznań jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Perłą starego miasta jest przepiękny renesansowy Ratusz z interesującymi koziółkami, trzaskającymi się w każde południe. Najmłodsza zabytkowa dzielnica, wybudowana około zamku Cesarskiego powstałego przed 100 laty. Główny punkt dzielnicy stanowi Plac Mickiewicza, na którym znajduje się pomnik wieszcza. Poznań to w największym stopniu zielone miasto Polski, jest tu dużo parków, zwiedzać można ogromny 17-hektarówy Ogród Botaniczny, z fascynującym zbiorem głazów narzutowych. Aby poznać najlepsze i zajmujące miejsca w Poznaniu, wejdź na naszą stronę.
http://poznan.co-zobaczyc.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt