Recenzje
gotowe prace licencjackie. gotowe prace licencjackie (284)
Ile wynosi 1/4 pizzy składającej się z 8 kawałków?. Jak duży jest zwykły kawałek pizzy?
link. Malowannie

Wyszukaj stronę        

Parkingi


PARKING PYRZOWICE - RAFAX

PARKING PYRZOWICE - RAFAX
Całodobowy, parking RAFAX położony w Pyrzowicach w strefie usługowej przylegającej do Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice. Dojście do Terminali A i B usytuowanych na lotnisku oddalonych zaledwie o 200m zajmuje 2-3 minuty. Parking RAFAX spełnia niezbędne wymogi. Jest ogrodzony, oświetlony, utwardzony, monitorowany i nadzorowany 24 h. Dostępny przez 7 dni w tygodniu.
http://www.pyrzowice-parking.com
Zgłoś nie działający link/spam

Parking przy lotnisku Okęcie

Parking przy lotnisku Okęcie
Wszystkich podróżujących, odlatujących z lotniska w Warszawie zapraszamy na parking strzeżony w Raszynie. Posiadamy parking przygotowany na ok. 250 pojazdów, który czynny jest 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Podróż z parkingu na lotnisko zajmuje ok. 10 minut i odbywa się przez całą dobę za pośrednictwem nowego Opla Vivaro. Posiadamy dobrze wyposażone zaplecze socjalne parkingu, czyli domek z poczekalnią, toaletą, TV, możliwością nabycia kawy, herbaty, itp. W trosce o bezpieczeństwo państwa samochodów parking jest pod całodobową obserwacją kamer, a także chroniony przez firmę Solid Security.
http://www.parking-obok-lotniska.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Parking Okęcie

Parking Okęcie
Zapraszamy wszystkich podróżujących do skorzystania z parkingu strzeżonego w Raszynie w pobliżu lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Parking przygotowany jest na 250 miejsc, czynny 24 h/7 dni w tygodniu. Gwarantujemy wolne miejsca. Parking jest ogrodzony, dobrze oświetlony i zabezpieczony szlabanem. Dla wszystkich klientów możliwość skorzystania z nowoczesnego zaplecza socjalnego. Zapewniamy bezpłatny, całodobowy transfer na i z lotniska nowym, klimatyzowanych samochodem. Transfer zajmuje ok. 10 minut. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, całodobowy dozór załóg interwencyjnych Solid Security i obsługi parkingu oraz monitoring przez kamery internetowe. Parking jest ubezpieczony w PZU.
http://www.parkingokecie16.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Parking Okęcie

Parking Okęcie
Parking lotnisko Warszawa jest parkingiem chronionym oraz ubezpieczonym. umieszczony jest 150 metrów od Aleji Krakowskiej. Macie Państwo gwarancję, że bezpiecznie konserwujemy powierzony pojazd, gwarantujemy konkurencyjne ceny, dogodną lokalizację, oraz gratisowy całodobowy transport na lotnisko Warszawa Okęcie pod sam terminal odlotowy. Po powrocie odbierając bagaż zadzwoń do nas a nasz kierowca przywiezie Cię z powrotem na parking Okęcie.
http://www.odlotowyparking.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt