Recenzje
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
Jaka jest energia uwolniona w wyniku rozszczepienia 1 grama uranu?. Ile energii uwalnia się podczas spalania 1 kg węgla?
https://aktinet.pl/jak-wykryc-usterki-w-terenie/. Jak wykryć usterki w terenie?

Wyszukaj stronę        

Atrakcje turystyczne


Porozmawiajmy o turystyce, linie

Porozmawiajmy o turystyce, linie
Zapraszamy na obszerne informacje opisujące aktualności turystyczne w szczególności poświęcone zagadnieniom przewozów pasażerskich. Przeglądaj wybrane oferty linii lotniczych oraz połączenia autokarowe. Szereg praktycznych informacji oraz ciekawych propozycji umożliwi turystom podjęcie odpowiedniej decyzji przed podróżą. Bo n astronach znajdziemy oferty promocyjne zarówna na bilety lotnicze jak i autokarowe. A jak komu mało może poszukać taniego hotelu w Polsce. Zachęcamy do komentowania.
http://linielotnicze.blogspot.com
Zgłoś nie działający link/spam

Wyspa Słodowa Wrocław mapa

Wyspa Słodowa Wrocław mapa
Po rozkazie Napoleona o rozebraniu miejskich murów w XIX wieku, Wyspa Słodowa przeszła na własność miasta. Doszczętnie zniszczona podczas II Wojny Światowej, po starym wyglądzie pozostawiła jedynie dwa zabytkowe młyny. Te i tak zostały wyburzone w latach 70’ poprzez nakaz ówcześnie panującego prezydenta miasta Wrocław. Wyspa Słodowa otrzymała swoje drugie życie dopiero w 2005 roku. Wówczas wytyczono na niej trasy spacerowe i zadbano o bujnie rosnącą tam zieleń. Dzięki tym zabiegom Wyspa Słodowa stała się miejscem wielu wydarzeń plenerowych i koncertów, w których mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy miasta.
http://www.wyspa-slodowa.wroclaw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Skoki tandemowe

Skoki tandemowe
Serwis www.skoczek.com.pl oferuje skoki tandemowe oraz kursy spadochronowe na samodzielnego skoczka. Firma ma certyfikat wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego uprawniający ją do prowadzenia szkoleń skoczków spadochronowych. Do skoku w tandemie nie ma konieczności robienia żadnych testów lekarskich. Na stronie opublikowana jest natomiast lista badań potrzebna do rozpoczęcia kursu AFF. Jest to ekspresowa nauka powolnego spadania. Więcej informacji na jej temat znajduje się na stronie www. Zapraszamy również do zapoznania się z dokładną ofertą firmy.
http://www.skoczek.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

wakacje w Albanii i Albania wycieczki

wakacje w Albanii i Albania wycieczki
Albania, kraj usytuowany nad Adriatykiem, to region Europy, który do dzisiaj zadziwia świeżością, to znakomite miejsce na wakacje. Niezwykła różnorodność terenów przyciąga ludzi. W ofercie Albania wakacje odnajdziecie sporty górskie. Dla miłośników sportów sugerujemy kitesurfing. Firma wakacje w Albanii działa wspólnie z renomowanymi hotelami.
http://www.albania-wakacje.com
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt