Recenzje
Zioła na biegunkę. Jakie zioła na biegunkę?
Korepetycje z języka polskiego - Katowice. Korepetycje z języka polskiego - Katowice (750)
https://herbcio.pl/rozmaryn-5-wlasciwosci-i-zastosowan/. Rozmaryn

Wyszukaj stronę        

Atrakcje turystycznePodróże po Polsce

Podróże po Polsce
Podróże po Polsce to serwis turystyczny opisujący wszystkie zakątki Polski, wraz z mapami zawierającymi atrakcje poszczególnych regionów, znajdziesz w nich również imprezy cykliczne odbywające się w Polsce. Dowiesz się również gdzie warto pójść na kawę, gdzie znajdują się najlepsze w Polsce parki rozrywkowe, kluby dyskotekowe czy centra handlowe. W przewodniki nie brakuje najnowszych informacji z Polski oraz przepisów na najlepsze polskie specjały oraz drinki o których trudno Ci zapomnieć.
http://polskie-podroze.manifo.com
Zgłoś nie działający link/spam


BerlinTravel :: Zabytki Berlina w 2 dni

BerlinTravel :: Zabytki Berlina w 2 dni
Stolica Niemiec to miejsce częstych weekendowych wypadów, dłuższych wycieczek oraz wyjazdów służbowych. Odkryjecie w Berlinie tak wiele ciekawych atrakcji, że przed wyjazdem należałoby zapoznać się z możliwościami wypoczynku, zwiedzania oraz zakupów, aby wyjazd odbył się w miłej i niepowtarzalnej atmosferze. Zapraszamy na nasz blog z obszernym opisem tego pięknego miasta. Przedstawiamy w naszym poradniku online bieżące wiadomości o najistotniejszych miejscach Berlina, atrakcjach oraz olśniewających zabytkach, które koniecznie trzeba zobaczyć, informacje o komunikacji miejskiej, a także gotową trasę zwiedzania.
http://berlintravel.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Sankt Petersburg

Sankt Petersburg
Największa polska strona o Sankt Petersburgu, cesarskiej stolicy Rosji. Porady dla turystów, historia miasta, zdjęcia, filmy. Opisy zabytków: Aurora, Ermitaż, Carskie Sioło, Peterhof, Newski Prospekt i wiele innych. Sankt Petersburg to drugie co do wielkości miasto w Rosji. Rocznie odwiedzany jest przez ponad 6 mln turystów. Petersburg wchodzi tym samym w dwudziestkę najczęściej odwiedzanych przez turystów miast świata. Chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób dopełnić formalności wizowych? Jak tanio, wygodnie i bez przesiadek dojechać do Petersburga? Co zwiedzić? Sprawdź!
http://sankt-petersburg.atwebpages.com
Zgłoś nie działający link/spam


Cerkwie Ziemi Podkarpackiej

Cerkwie Ziemi Podkarpackiej
Szlak Architektury Drewnianej w województwie podkarpackim, o łącznej długości 1202 km, podzielony jest na 9 tras. Na opisywanej tu, podkarpackiej część szlaku, najczęściej spotykanymi obiektami są drewniane cerkwie. Nie brak jednak cennych, zabytkowych kościołów i pięknej zabudowy wiejskiej. Spotkać można także stare dworki oraz obiekty zabytkowej techniki.
http://cerkwie.podkarpacie.eu/
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt