Recenzje
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka (280) , szpitale, gabinety medyczne.
Busy Polska Dania. Busy Polska Dania (386)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (710)

Wyszukaj stronę        

Wczasy z dziećmi


obozom młodzieżowym

obozom młodzieżowym
Uczestnicy zakwaterowani będą w Ośrodku Wypoczynkowo-Kolonijnym „Sawa” w Junoszynie, położonym na skraju nadmorskiego lasu sosnowego. Ośrodek znajduje się na dużym, zadbanym, ogrodzonym i oświetlonym terenie. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 4-osobowych z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się między innymi: jadalnia, świetlica, sala telewizyjna, boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, stół tenisowy, 3 baseny różnej wielkości oraz miejsce na ognisko. Junoszyno jest jedną z najspokojniejszych nadmorskich miejscowości letniskowych w rejonie Mierzei Wiślanej. To idealne miejsce dla poszukiwaczy bursztynów, które można znaleźć nie tylko na brzegu morza, ale także na leśnej ścieżce.
http://www.glob-travel.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Sousse

Sousse
Urlopy.com.pl to strona poświęcona niezapomnianym wspomnieniom z Tunezji. Portal jest źródłem informacji dla osób wybierających się do tego wspaniałego zakątka świata. Na stronie znajdziesz unikalne wiadomości, których często brak w przewodnikach podróżniczych.
http://www.urlopy.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Travelito - wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci

Travelito - wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci
Wypożyczamy wysokiej jakości nosidła na stelażu, chusty, łóżeczka turystyczne, foteliki i przyczepki rowerowe, kamizelki ratunkowe, przenośne DVD oraz inne akcesoria przydatne podczas podróży z dziećmi: zarówno podczas weekendowych wycieczek, jak i aktywnego rodzinnego odpoczynku.
http://www.travelito.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Spa Nimnica

Spa Nimnica
Centra spa i wellness na Słowacji w Spa Nimnica, możliwość tanich pobytów i zakwaterowania w Europie Środkowej. Wczasy uzdrowiskowe w sanatoriach i leczniczych kurortach. Sprawdź już teraz naszą ofertę.
http://spa.nimnica.info
Zgłoś nie działający link/spam

wczasy francja

wczasy francja
Wakacje to czas relaxu i odpoczynku. Dobrym wyjściem są wczasy Francja. Jest to piękny kraj, w którym będziemy mogli zobaczyć naprawdę wiele oraz zachwycać się cudownymi widokami. Nasze biuro podróży zorganizuje wczasy, które na zawsze zostaną w pamięci.
http://www.wczasy-francja.blog.onet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt