Recenzje
read more. click here
https://www.blueholiday.pl. https://www.blueholiday.pl (68)
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia (328) .

Wyszukaj stronę        

Apartamenty


Wczasy w Bystrzycy Kłodzkiej

Wczasy w Bystrzycy Kłodzkiej
Wczasy w Bystrzycy Kłodzkiej.Bystrzyca warta jest zwiedzenia ze względu na specyficzną zabudowę starego miasta, które zachowało średniowieczny rozkład ulic i budynków, a także fragmenty murów obronnych. Obecnie dominują jednakże budowle XIX wieczne. Ze średniowiecza zachowały się fragmenty czesto przebudowywanych murów obronnych, oraz nieliczne budynki.Głównym zabytkiem jest kościół św. Miachała Archanioła, zbudowany i odbudowywany w gotycko-renesansowym stylu, oraz noszący oczywiście także piętno XIX wiecznego neogotyku.Zapraszamy.
http://www.bystrzyca-klodzka.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wakacje Szczawno Zdrój

Wakacje Szczawno Zdrój
Wakacje Szczawno Zdrój.Ze Szczawna Zdroju można zaplanować najlepsze wycieczki w Góry Wałbrzyskie - zarówno na Chełmiec jak i w masyw Trójgarbu, oraz na pogórze w stronę Zamku Książ. Należy zobaczyć Dom Zdrojowy, Pijalnię Wód Mineralnych, halę spacerową, Park Zdrojowy i Park Szwedzki , Dworzysko, oraz wieżę Anny.
http://www.szczawnozdroj.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sylwester w górach

Sylwester w górach
Sylwester w górach.W serwisie znajdziesz oferty na bal sylwestrowy, imprezy sylwestrowe typu zabawa lub bal z pobytem oraz noclegi sylwestrowe solo.Sylwester w górach możesz spędzić kameralnie, w małym pensjonacie lub pokojach gościnnych lub na licznie organizowanych w tym dniu Balach Sylwestrowych oraz imprezach organizowanych na wolnym powietrzu przez miasta.
http://www.sylwester.wgorach.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wczasy w Białce Tatrzańskiej

Wczasy w Białce Tatrzańskiej
Wczasy w Białce Tatrzańskiej.Jest mekką początkujących narciarzy. Dobrze przygotowane, łatwe i szerokie trasy, przyjazne wyciągi – kanapy i talerzyki - to atuty ośrodka, szczególnie dla mniej doświadczonych narciarzy. Bania zdominowana jest przez osoby ćwiczące pod okiem instruktorów.
http://www.bialkatatrzanska.wgorach.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt