Recenzje
Dlaczego system klasyfikacji stworzony przez Karola Linneusza został określony jako system naturalny?. Jaki jest cel systemu klasyfikacji Linneusza w nadawaniu nazw?
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie solarów
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja (513) , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.

Wyszukaj stronę        

Szachy


Serwis szachowy

Serwis szachowy
Szachy to właściwie jedyny temat strony Szachowisko. Szachy przedstawiono tutaj zarówno jako wspaniałą grę planszową ale i jako prawdziwy sport. Historia szachów, najwieksze szachowe sławy, sławni gracze, wielkie turnieje szachowe to tylko mała część tego co tutaj znajdziesz.
http://www.szachowisko.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka gry w szachy

Nauka gry w szachy
Szachy w Polsce cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Powstają nowe kluby, wydawane są periodyki, książki, pisane są strony. Coraz większa rzesza szachistów, amatorów pragnie zwiększyć swoje kwalifikacje oraz odnosić coraz większe sukcesy. Strona ChessNet powstała w celu promowania szachów wśród dzieci i młodzieży. Zawarte na niej artykuły szkoleniowe pozwalają na realizację głównego celu jaki postawili sobie autorzy strony: popularyzacja Królewskiej Gry w Polsce, a w szczególności w regionie Słupskim.
http://www.szachy.slupsk.pl/nauka-gry-w-szachy.htm
Zgłoś nie działający link/spam

Chessnet Słupsk

Chessnet Słupsk
Informacje o nauce gry w szachy w Słupsku. Szkolenie szachowe, turnije szachowe oraz materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki gry w szachy. Słupska Akademia Szachowa, strona Chessnet. Zapraszam wszystkich chętnych i zainteresowanych podnoszeniem swoich szachowych kwalifikacji.
http://www.chessnet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

szachy

szachy
Strona szachowa kobylnica24.pl jest witryną poświęconą silnikom szachowym oraz programom GUI, które współpracując z użytkownikiem pozwalają na podnoszenie własnych kwalifikacji oraz wspomagają uczenie. Nauka gry w szachy za ich pośrednictwem jest łatwa i przyjemna. Strona Szachy w Kobylnicy zaprasza do wzięcia udziału w grze korespondencyjnej, która wspomagana prezentowanymi programami może być bardzo efektywna oraz ciekawa. Pojedynki silników i programów szachowych są pasjonującą przygodą.
http://www.kobylnica24.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Katalog stron szachowych

Katalog stron szachowych
Baza stron szachowych. Akceptowane są jedynie wpisy unikalne i oddające treść prezentowanej strony. Katalog szachowy skupia jedynie wartościowe strony o tematyce szachowej. Wyjątkowo dopuszczamy strony o innych grach na stolikach (warcaby, brydż, scrabble). Nie wymagamy linka zwrotnego, bardzo jednak dziękujemy za link do naszego serwisu. Katalog jest zadbany, a domena będzie utrzymywana jeszcze przez wiele lat.
http://katalog.chessnet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt