Recenzje
https://aktinet.pl/czy-4-kwarty-to-mniej-niz-1-galon/. Czy 4 kwarty to mniej niż 1 galon?
Pisanie prac ekonomia. Pisanie prac ekonomia (602)
https://herbcio.pl. Jak uprawiać zioła?

Wyszukaj stronę        

Wędkarstow


FUH DELMAJK

FUH DELMAJK
Firma Usługowo Handlowa DELMAJK została założona w 2007r. Oferujemy wypoczynek w okolicy Torunia. Udostępniamy zarybiony staw, pole namiotowe, możliwe jest również rozpalenie ogniska. W okolicy znajdują się taki atrakcje jak: kościół menonicki, Aquapark OLENDER, ruiny zamku krzyżackiego.
http://www.delmajk.com
Zgłoś nie działający link/spam

Ryby wędzone

Ryby wędzone
Pasjonatów łowienia ryb jak również wypoczynku nad wodą zaprasza Osada Jurajska - kompleks wypoczynkowo-gastronomiczny usytuowany w osadzie Wilczkowice, w barwnej dolinie rzeki Dłubni. Kompleks jest miejscem, w którym rodzice z dziećmi. Możliwe jest łowienie ryb, skosztowanie potraw przyrządzonych z ryb z naszego łowiska jak i również co nieco dla juniorów: wielorako wyposażony, wielki plac zabaw. Na domiar tego oferujemy przejażdżki rowerowe jak i również oglądanie zabytków (Stary Młyn i dawna apteka w Zerwanej) lub odwiedziny w pobliskiej końskiej stadninie
http://osadajurajska.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Dom Wędkarza - Wędkarski sklep Internetowy

Dom Wędkarza - Wędkarski sklep Internetowy
Dom wędkarza - Stacjonarny i Internetowy sklep wędkarski w Warszawie. Bardzo duży wybór akcesoriów wędkarskich. Setki przynęt, zanęt, kołowrotków, wędek oraz akcesoriów wędkarskich. Wyłącznie renomowane i cenione firmy, takie jak: Jaxon, Abu Garcia, Mitchell, Penn, DAM, Shimano, Mistrall, Zebko, Konger, Robinson i wiele wiele więcej. Fachowa pomoc przy zakupach, a w sklepie internetowym promocje i super ceny. Dla klientów karty stałego klienta oraz upominki. Bardzo szybki i prosty dojazd z każdej części Warszawy i okolic. Nasz sklep stacjonarny znajduje się 10 metrów od pętli autobusowej Sadyba. Pod naszym sklepem nie ma kłopotów z parkowaniem - posiadamy własny parking. ul. Okrężna 38 02-925 Warszawa.
http://www.domwedkarza.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Skrzynka wędkarska

Skrzynka wędkarska
Tajemniczo brzmiące Feedery to technika znana w wędkarstwie od dawna. Polega ona na zastosowaniu koszyczka zanętowego a także drgającej szczytówki. Do wykorzystania takiej techniki używane są specjalne wędziska, których głębokość stanowi od 2,70 do 3,90 metra. Wędkarz samodzielnie decyduje czy korzystać z tej techniki. Dobrej klasy wędka to atrybut każdego wędkującego. Tego nie należy zdaje się tłumaczyć nikomu. Trzeba więc zrobić wszystko, aby zachować swój osprzęt w najlepszym stanie. Pokrowiec wędkarski z całą pewnością będzie użytecznym rozwiązaniem, z którego należy korzystać. Jest on bardzo wytrzymały i do kupienia w każdym punkcie sprzedaży.
http://www.atilo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt