Recenzje
Lee. Legenda sztuk walk Lee (89) .
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (781)
Pisanie prac po angielsku. Pisanie prac po angielsku (223)

Wyszukaj stronę        

Kajaki


Kajaki

Kajaki
Spływy kajakowe to twój żywioł, hobby, pasja a może zwyczajnie chcesz zobaczyć jak to jest? Dzięki AS-TOUR masz możliwość odbyć spływy kajakowe w miejscach jak Mazury, Bory Tucholskie, Suwalszczyzna. Prowadzimy wypożyczalnie kajaków, realizujemy spływy kajakowe zorganizowane i indywidualne. W spływach indywidualnych to Państwo decydują o wyborze sprzętu: termin / trasa / kanoe / kajaki. Rzeki jakie odwiedzisz dzięki nam to: Rospuda, Krutynia, Pisa, Łyna, Czarna Hańcza, Biebrza, Brda, Wda. Nie musisz mieć własnego sprzętu - nasz wynajem kajaków oferuje spory wybór. Zapraszamy życzliwie wszystkich entuzjastów spływów kajakami ale też osoby początkujące.
http://www.splywy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kajaki, spływy kajakowe

Kajaki, spływy kajakowe
Kajaki (pomorskie) - Centrum Aktywnego Wypoczynku organizuje spływy kajakowe rzekami wda, słupia, wierzyca, radunia, łupawa. Wypożyczalnia kajaków posiada kajaki jednoosobowe i dwuosobowe. Spływ kajakowy indywidualny i zorganizowany. Atrakcje - wspinaczka, slack, chodznie po linach, zabawy na orientację. Spływy kajakowe radunia, słupia oraz wda.
http://www.kajaki.stg.pl
Zgłoś nie działający link/spam


spływy kajakowe Ostrzeszów

spływy kajakowe Ostrzeszów
Organizujemy spływy kajakowe po rzece Prośnie. Chcesz przeżyć przygodę? Świetnie trafiłeś organizujemy spływy kajakowe po rzece Prośnie. Począwszy od miejscowości Wieruszów a na Kaliszu kończąc gwarantujemy wiele kilometrów niezapomnianej kajakarskiej przygody! Dla tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, połączony z bliskim spotkaniem z naturą w miłym towarzystwie mamy do zaoferowania kilkugodzinne lub kilkudniowe spływy kajakowe. Jest to bez wątpienia jedna z przyjemniejszych form wypoczynku
http://www.kajaki.osk-tarchalski.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Pojezierze Drawskie - spływy kajakowe

Pojezierze Drawskie - spływy kajakowe
[url=http://szuwary.pl]Spływ kajakowy[/url] to najlepszy i najzdrowszy sposób spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy zatem na imprezy organizowane przez nas. Organizujemy różnorodne [url=http://szuwary.pl]spływy kajakowe[/url], dostosowane do możliwości każdego uczestnika. Proponujemy odwiedzenie wielu urokliwych miejsc na Pomorzu i w Wielkopolsce. Organizujemy spływy tygodniowe i weekendowe. W ofercie spływ: Rurzycą, Dobrzycą, Piławą i Głomią.
http://szuwary.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt