Recenzje
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka (624) , szpitale, gabinety medyczne.
Busy Polska Dania. Busy Polska Dania (336)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (622)

Wyszukaj stronę        

Chłopy nad morzem


Domek przy morzu.

Domek przy morzu.
W latach dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku powstała przystań rybacka. Wieś powoli, acz systematycznie zaczęła się rozbudowywać. Dopiero w dwudziestym pierwszym wieku nastąpił jej dynamiczny rozwój w dziedzinie turystyki. Zapraszam państwa do spędzenia wczasów nad morzem, w miejscowości Chłopy. To urokliwa miejscowość letniskowa nad morzem. Jest to wieś rybacka, która ma zachowany układ rybackiej osady i jest wpisana (jako jedyna) do rejestru zabytków. Jest tu cicho, dziko, spokojnie. Fantastycznie. Wszędzie jest blisko. Do morza tylko 450 metrów, do sklepu i jadalni 200 metrów, do restauracji 300 metrów. Posiadamy dwie 500 m. kw. ogrodzone działki. Na każdej znajduje się domek przy morzu.
http://www.domekprzymorzu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Domki nad morzem Wicie

Domki nad morzem Wicie
Zapraszamy na wakacje i letni relaks w zadbanych, czystych, komfortowo wyposażonych domkach, dobrze izolowanych od upału i chłodu z zewnątrz. Przemyślane rozwiązania układu pomieszczeń oraz duży, całkowicie zadaszony taras pozwalają na swobodę ruchu i wygodny, niezapomniany wypoczynek. Domki posiadają 3 pokoje; w tym 2 sypialnie i salon z wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, zlewozmywak, kuchenka, naczynia) oraz dużą łazienkę z prysznicem.
http://domkipromyk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gej Łaziska Górne

Gej Łaziska Górne
Prywatny portal, którego właścicielem jest homo opowiadający o swoim życiu w małej polskiej społeczności. Łaziska Górne to jego rewir działań w każdym interesującym go temacie nie tylko ponętnym.
http://osa.co.nf/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt